Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
86,86%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
13,14%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
76,61%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
12,90%
Peter Oremus NEKA
4,03%
Viliam Mokraň KĽS
3,23%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,21%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
1,21%
Robert Dick MS
0,81%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
129 hlasov
2
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
128 hlasov
3
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
122 hlasov
4
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
121 hlasov
5
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
119 hlasov
6
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
119 hlasov
7
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
119 hlasov
8
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
118 hlasov
9
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
117 hlasov
10
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
113 hlasov
11
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
113 hlasov
12
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
106 hlasov
13
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
101 hlasov
14
Eva Antošová, SNS
36 hlasov
15
Peter Oremus, NEKA
35 hlasov
16
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
17
Jozef Čapla, SNS
25 hlasov
18
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
22 hlasov
19
Ivan Habiňák, SNS
20 hlasov
20
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
20 hlasov
21
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
22
Ladislav Prešinský, NEKA
17 hlasov
23
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
16 hlasov
24
Marta Miklošková, KDS
15 hlasov
25
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
26
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
14 hlasov
27
Martin Mikuláš, SNS
14 hlasov
28
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
29
Juraj Gajdoš, SNS
13 hlasov
30
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
31
Anna Čagalová, SNS
13 hlasov
32
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
33
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
34
Milena Candráková, KSS
12 hlasov
35
Vladimír Lauko, SNS
11 hlasov
36
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
37
Miloslav Horka, SNS
11 hlasov
38
Stanislav Hamar, SNS
10 hlasov
39
Miroslav Timko, KSS
10 hlasov
40
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
10 hlasov
41
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
42
Anton Žikla, KSS
10 hlasov
43
Milan Greguš, SNS
10 hlasov
44
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
45
Viliam Mokraň, KĽS
9 hlasov
46
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
9 hlasov
47
Andrea Samková, KĽS
9 hlasov
48
Ivana Matušková, SMS
9 hlasov
49
Vladislav Borík, SOĽ
8 hlasov
50
Pavol Otepka, ASV
8 hlasov
51
Ján Kollár, KSS
8 hlasov
52
Oľga Froncová, SNS
8 hlasov
53
Dušan Janek, KSS
8 hlasov
54
Milan Chalachan, SMS
7 hlasov
55
Jaroslav Lopata, KSS
7 hlasov
56
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
57
Eduard Kolesár, ASV
7 hlasov
58
Oľga Otrasová, KSS
6 hlasov
59
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
60
Ondrej Ňorba, KSS
6 hlasov
61
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
62
Juraj Uhrín, SĽS
5 hlasov
63
Jozef Šiška, KSS
5 hlasov
64
Lenka Slováčiková, NaS - ns
5 hlasov
65
Pavol Leštinský, KSS
5 hlasov
66
Miloslav Slováčik, NaS - ns
4 hlasov
67
Róbert Balkó, SMK-MKP
4 hlasov
68
Pavol Dávid, SMS
3 hlasov
69
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
70
Jaroslav Lörinčík, KSS
3 hlasov
71
Peter Spišiak, NaS - ns
2 hlasov
72
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
73
Rozália Somorčíková, SMK-MKP

Volebná účasť

24,32
%
2017 1. kolo
21,99
%
2013 2. kolo
14,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,32%
2013 2. kolo 21,99%
2013 1. kolo 14,61%