Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
33,47%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
27,73%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
15,27%
Martin Kusenda NEKA
5,46%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,90%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,06%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,08%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,38%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,82%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,68%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
359 hlasov
2
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
198 hlasov
3
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
138 hlasov
4
Jozef Dvonč, NEKA
128 hlasov
5
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
116 hlasov
6
Štefan Korman, NEKA
88 hlasov
7
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
83 hlasov
8
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
81 hlasov
9
Peter Oremus, NEKA
80 hlasov
10
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
79 hlasov
11
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
77 hlasov
12
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
75 hlasov
13
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
72 hlasov
14
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
71 hlasov
15
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
71 hlasov
16
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
71 hlasov
17
Milan Chmelár, NEKA
69 hlasov
18
Štefan Štefek, NEKA
67 hlasov
19
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
66 hlasov
20
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
62 hlasov
21
Ľubomír Moravčík, NEKA
61 hlasov
22
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
59 hlasov
23
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
59 hlasov
24
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
58 hlasov
25
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
58 hlasov
26
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
58 hlasov
27
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
53 hlasov
28
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
53 hlasov
29
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
53 hlasov
30
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
51 hlasov
31
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
32
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
48 hlasov
33
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
48 hlasov
34
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
47 hlasov
35
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
46 hlasov
36
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
45 hlasov
37
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
44 hlasov
38
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
42 hlasov
39
Šimon Kónya, NEKA
41 hlasov
40
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
40 hlasov
41
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
42
Erik Blaško, NK/NEKA
39 hlasov
43
Peter Andel, Progresívne Slovensko
38 hlasov
44
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
38 hlasov
45
Marta Rácová, NEKA
37 hlasov
46
Soňa Ďuríková, NEKA
36 hlasov
47
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
48
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
35 hlasov
49
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
35 hlasov
50
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
34 hlasov
51
Martin Balko, Progresívne Slovensko
34 hlasov
52
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
33 hlasov
53
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
33 hlasov
54
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
55
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
32 hlasov
56
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
32 hlasov
57
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
58
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
59
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
60
Lívia Šumichrastová, NEKA
30 hlasov
61
Peter Šedovič, NK/NEKA
30 hlasov
62
Radoslav Kriváček, NEKA
29 hlasov
63
Jarmila Králová, NEKA
27 hlasov
64
Peter Paučo, NK/NEKA
27 hlasov
65
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
66
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
67
Peter Pukan, REPUBLIKA
26 hlasov
68
Peter Košťál, NEKA
24 hlasov
69
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
70
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
71
Jana Pukanová, REPUBLIKA
23 hlasov
72
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
23 hlasov
73
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
23 hlasov
74
Martin Bóri, REPUBLIKA
23 hlasov
75
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
23 hlasov
76
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
23 hlasov
77
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
78
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
22 hlasov
79
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
22 hlasov
80
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
22 hlasov
81
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
82
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
83
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
84
Juraj Švarc, NEKA
21 hlasov
85
Pavol Mada, NEKA
21 hlasov
86
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
87
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
88
Igor Husár, REPUBLIKA
20 hlasov
89
Martin Čepček, ŽIVOT
19 hlasov
90
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
19 hlasov
91
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
18 hlasov
92
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
17 hlasov
93
Miroslav Gut, NEKA
17 hlasov
94
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
95
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
16 hlasov
96
Darina Zlatošová, NK/NEKA
15 hlasov
97
Dušan Tóth, NEKA
15 hlasov
98
Martin Skovajsa, NEKA
15 hlasov
99
Peter Božík, Hnutie ONÁS
14 hlasov
100
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
13 hlasov
101
Juraj Vízy, NK/NEKA
12 hlasov
102
Ladislav Turba, NEKA
11 hlasov
103
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
10 hlasov
104
Oľga Paučová, NK/NEKA
9 hlasov
105
Miloš Macho, NK/NEKA
9 hlasov
106
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
8 hlasov

Volebná účasť

53,66 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,66 %
04.11. 2017 1. kolo 24,32 %
23.11. 2013 2. kolo 21,99 %
09.11. 2013 1. kolo 14,61 %