vyberte rok
Rimavské Zalužanyokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
48,59%
Marian Kotleba ĽSNS
27,46%
Martin Juhaniak NEKA
10,56%
Igor Kašper NEKA
8,45%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,41%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,41%
Jozef Šimko NEKA
1,41%
Milan Urbáni SMS
0,70%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

50,00
%
2017 1. kolo
38,60
%
2013 2. kolo
33,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 50%
2013 2. kolo 38,6%
2013 1. kolo 33,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
69 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
66 hlasov
3
Roman Lebeda, NEKA
61 hlasov
4
Stanislava Zvarová, SMER-SD
60 hlasov
5
Miroslava Vargová, NEKA
47 hlasov
6
Katarína Moncoľová, NEKA
38 hlasov
7
Martin Pliešovský, SNS
28 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
25 hlasov
9
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
10
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
11
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
20 hlasov
12
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
13
Ivan Hazucha, SMER-SD
15 hlasov
14
Aneta Vargicová, SNS
14 hlasov
15
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
16
Dušan Hlinka, SMER-SD
14 hlasov
17
Lukáš Kvietok, SMER-SD
11 hlasov
18
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
19
Miroslava Grendelová, KSS
8 hlasov
20
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
21
Alena Pivovarčiová, NP
6 hlasov
22
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
23
Stanislav Krahulec, NEKA
5 hlasov
24
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
25
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
26
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Peter Juhász, SMK-MKP
4 hlasov
28
Róbert Čipka, KSS
3 hlasov
29
Ján Lichanec, NEKA
3 hlasov
30
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
31
Zdenek Očovan, NAJ
2 hlasov
32
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
33
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
34
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
36
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
1 hlasov
37
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
38
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
39
Ferenc Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
40
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
42
Csaba Csízi, MOST - HÍD
43
Anatolij Jefimov, KSS
44
Vojtech Kökény, SRK
45
Gejza Mede, NEKA
46
Ladislav Rigó, SMK-MKP
47
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
48
Vojtech Szajkó, SRK
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD