Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
63,11%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
36,89%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
59,09%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
23,86%
Karol Konárik SNS
9,09%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
4,55%
Ondrej Binder NEKA
1,14%
Andrea Jenčíková NP
1,14%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,14%
Ladislav Fízik ASV
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
65 hlasov
2
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
54 hlasov
3
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
51 hlasov
4
Jaroslav Suja, NEKA
30 hlasov
5
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
17 hlasov
6
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
7
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
16 hlasov
8
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
14 hlasov
9
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
10
Peter Vetrák, SĽS
10 hlasov
11
Tibor Lukáčka, ASV
10 hlasov
12
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
13
Jana Uhrinová, SNS
9 hlasov
14
Ján Antal, ÚSVIT
8 hlasov
15
Jozef Šimko, NEKA
7 hlasov
16
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
7 hlasov
17
Romana Antalová, ÚSVIT
6 hlasov
18
Dušan Faško, KSS
6 hlasov
19
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
20
Aneta Vargicová, SNS
5 hlasov
21
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
22
Peter Juhász, SMK-MKP
4 hlasov
23
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Peter Vraniak, ÚSVIT
3 hlasov
25
Jozef Pupala, KSS
3 hlasov
26
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
27
Silvia Vargová, MOST - HÍD
2 hlasov
28
Tibor Balog, SMS
2 hlasov
29
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
30
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
31
Renáta Puhlová, PD
1 hlasov
32
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
33
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
34
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
35
Samuel Zubo, KSS
1 hlasov
36
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
37
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
38
Vojtech Szajkó, NEKA
39
František Auxt, SMK-MKP
40
Dušan Širák, KSS
41
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
42
Ladislav Lang, MOST - HÍD
43
Helena Krauszová, SMS
44
Katarína Horváth, KĽS
45
Csaba Horváth, NEKA
46
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
47
Zoltán Bán, SMK-MKP

Volebná účasť

50,00
%
2017 1. kolo
38,60
%
2013 2. kolo
33,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 50,00%
2013 2. kolo 38,60%
2013 1. kolo 33,08%