vyberte rok
Rimavské Janovceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
33,00%
Marian Kotleba ĽSNS
24,42%
Igor Kašper NEKA
11,22%
Martin Juhaniak NEKA
8,91%
Jozef Šimko NEKA
8,58%
Milan Urbáni SMS
4,62%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
4,62%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,65%
Pavel Greksa NEKA
1,32%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,66%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,66%
Alena Piovarčiová NP
0,33%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

30,17
%
2017 1. kolo
17,61
%
2013 2. kolo
14,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,17%
2013 2. kolo 17,61%
2013 1. kolo 14,91%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Krahulec, NEKA
184 hlasov
2
Jozef Šimko, NEKA
121 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
101 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
51 hlasov
5
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
51 hlasov
6
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
7
Ferenc Auxt, SMK-MKP
45 hlasov
8
Michal Bagačka, SMER-SD
34 hlasov
9
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
10
Peter Mináč, SMER-SD
33 hlasov
11
Ivan Hazucha, SMER-SD
31 hlasov
12
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
13
Dušan Hlinka, SMER-SD
26 hlasov
14
Roman Lebeda, NEKA
25 hlasov
15
Ján Lichanec, NEKA
24 hlasov
16
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
17
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
18
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
19
Stanislava Zvarová, SMER-SD
22 hlasov
20
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
21 hlasov
21
Vojtech Menyhárt, NEKA
21 hlasov
22
Aneta Vargicová, SNS
20 hlasov
23
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
19 hlasov
24
Vojtech Kökény, SRK
18 hlasov
25
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
26
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
17 hlasov
27
Aladár Bari, MOST - HÍD
16 hlasov
28
Lukáš Kvietok, SMER-SD
15 hlasov
29
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
30
Csaba Csízi, MOST - HÍD
13 hlasov
31
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
13 hlasov
32
Róbert Čipka, KSS
12 hlasov
33
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
34
Katarína Moncoľová, NEKA
11 hlasov
35
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
36
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
10 hlasov
37
Vojtech Szajkó, SRK
9 hlasov
38
Miroslava Grendelová, KSS
9 hlasov
39
Anatolij Jefimov, KSS
9 hlasov
40
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
41
Miroslava Vargová, NEKA
8 hlasov
42
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
43
Ladislav Lang, MOST - HÍD
7 hlasov
44
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
45
Alena Pivovarčiová, NP
6 hlasov
46
Martin Pliešovský, SNS
6 hlasov
47
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
48
Gejza Mede, NEKA
5 hlasov
49
Zdenek Očovan, NAJ
3 hlasov