Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
58,24%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
41,76%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
37,75%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
30,46%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
15,23%
Ladislav Fízik ASV
9,93%
Ondrej Binder NEKA
2,65%
Karol Konárik SNS
1,99%
Emil Samko KĽS
1,32%
Jozef Sásik SĽS
0,66%
Andrea Jenčíková NP
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Šimko, NEKA
41 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
36 hlasov
3
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
36 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
35 hlasov
5
Tibor Lukáčka, ASV
33 hlasov
6
Zoltán Bán, SMK-MKP
29 hlasov
7
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
28 hlasov
8
František Auxt, SMK-MKP
26 hlasov
9
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
26 hlasov
10
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
25 hlasov
11
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
21 hlasov
12
Vojtech Szajkó, NEKA
20 hlasov
13
Vojtech Kökény, SRK
18 hlasov
14
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
14 hlasov
15
Csaba Horváth, NEKA
14 hlasov
16
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
14 hlasov
17
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
11 hlasov
18
Ladislav Lang, MOST - HÍD
8 hlasov
19
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
8 hlasov
20
Jana Uhrinová, SNS
7 hlasov
21
Silvia Vargová, MOST - HÍD
7 hlasov
22
Ján Antal, ÚSVIT
6 hlasov
23
Katarína Horváth, KĽS
6 hlasov
24
Jozef Pupala, KSS
6 hlasov
25
Aneta Vargicová, SNS
6 hlasov
26
Veronika Rízová, KSS
5 hlasov
27
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
28
Tibor Balog, SMS
5 hlasov
29
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
30
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Dušan Faško, KSS
3 hlasov
32
Romana Antalová, ÚSVIT
3 hlasov
33
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Anna Kekeňáková, KSS
2 hlasov
35
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
36
Peter Vraniak, ÚSVIT
2 hlasov
37
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
38
Renáta Puhlová, PD
2 hlasov
39
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
40
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
41
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
43
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
44
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
45
Ján Hiraj, NP
46
Dušan Širák, KSS
47
Peter Vetrák, SĽS

Volebná účasť

30,17
%
2017 1. kolo
17,61
%
2013 2. kolo
14,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,17%
2013 2. kolo 17,61%
2013 1. kolo 14,91%