Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
57,76%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
42,24%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
41,98%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
35,80%
Ladislav Fízik ASV
6,17%
Andrea Jenčíková NP
6,17%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
3,70%
Karol Konárik SNS
2,47%
Ondrej Binder NEKA
2,47%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,23%
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
48 hlasov
2
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
44 hlasov
3
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
42 hlasov
4
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
18 hlasov
5
Jaroslav Suja, NEKA
17 hlasov
6
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
7
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
11 hlasov
8
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
10 hlasov
9
Aneta Vargicová, SNS
10 hlasov
10
Jana Uhrinová, SNS
8 hlasov
11
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
12
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
13
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
14
Peter Vetrák, SĽS
5 hlasov
15
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
16
Romana Antalová, ÚSVIT
5 hlasov
17
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
18
Jozef Pupala, KSS
5 hlasov
19
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
5 hlasov
20
Vojtech Szajkó, NEKA
4 hlasov
21
Ján Antal, ÚSVIT
4 hlasov
22
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
23
Jozef Šimko, NEKA
3 hlasov
24
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
3 hlasov
25
Samuel Zubo, KSS
3 hlasov
26
Anna Kekeňáková, KSS
2 hlasov
27
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
28
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
29
Renáta Puhlová, PD
2 hlasov
30
Tibor Lukáčka, ASV
2 hlasov
31
Katarína Horváth, KĽS
1 hlasov
32
Csaba Horváth, NEKA
1 hlasov
33
Tibor Balog, SMS
1 hlasov
34
František Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
35
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
36
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
37
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
38
Peter Vraniak, ÚSVIT
1 hlasov
39
Dušan Širák, KSS
1 hlasov
40
Peter Juhász, SMK-MKP
41
Silvia Vargová, MOST - HÍD
42
Veronika Rízová, KSS
43
Ladislav Rigó, SMK-MKP
44
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
45
Zoltán Bán, SMK-MKP
46
Ján Hiraj, NP
47
Vojtech Kökény, SRK

Volebná účasť

40,24
%
2017 1. kolo
28,22
%
2013 2. kolo
21,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,24%
2013 2. kolo 28,22%
2013 1. kolo 21,77%