vyberte rok
Rimavská Sobotaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
43,86%
Marian Kotleba ĽSNS
23,03%
Igor Kašper NEKA
14,20%
Martin Juhaniak NEKA
7,08%
Jozef Šimko NEKA
6,38%
Milan Urbáni SMS
1,56%
Pavel Greksa NEKA
0,68%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,68%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0,60%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,39%
Alena Piovarčiová NP
0,39%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,31%
Jozef Sásik SĽSAH
0,26%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,23%
Miroslav Gálik NAS
0,18%
Znenek Očovan NAJ
0,13%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,06%

Volebná účasť

34,13
%
2017 1. kolo
20,20
%
2013 2. kolo
19,71
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,13%
2013 2. kolo 20,2%
2013 1. kolo 19,71%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Šimko, NEKA
2739 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
1751 hlasov
3
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1570 hlasov
4
Ivan Hazucha, SMER-SD
1524 hlasov
5
Dušan Hlinka, SMER-SD
1348 hlasov
6
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
1346 hlasov
7
Ferenc Auxt, SMK-MKP
1341 hlasov
8
Michal Bagačka, SMER-SD
1237 hlasov
9
Peter Mináč, SMER-SD
1085 hlasov
10
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
858 hlasov
11
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
791 hlasov
12
Aneta Vargicová, SNS
786 hlasov
13
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
714 hlasov
14
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
710 hlasov
15
Stanislava Zvarová, SMER-SD
675 hlasov
16
Lukáš Kvietok, SMER-SD
655 hlasov
17
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
628 hlasov
18
Miroslava Vargová, NEKA
587 hlasov
19
Ján Lichanec, NEKA
518 hlasov
20
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
498 hlasov
21
Csaba Csízi, MOST - HÍD
482 hlasov
22
Stanislav Krahulec, NEKA
482 hlasov
23
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
472 hlasov
24
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
451 hlasov
25
Katarína Moncoľová, NEKA
442 hlasov
26
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
431 hlasov
27
Roman Lebeda, NEKA
419 hlasov
28
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
346 hlasov
29
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
330 hlasov
30
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
323 hlasov
31
Ladislav Lang, MOST - HÍD
314 hlasov
32
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
257 hlasov
33
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
242 hlasov
34
Gejza Mede, NEKA
223 hlasov
35
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
181 hlasov
36
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
175 hlasov
37
Vojtech Kökény, SRK
167 hlasov
38
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
148 hlasov
39
Aladár Bari, MOST - HÍD
141 hlasov
40
Vojtech Szajkó, SRK
128 hlasov
41
Miroslava Grendelová, KSS
120 hlasov
42
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
119 hlasov
43
Martin Pliešovský, SNS
118 hlasov
44
Alena Pivovarčiová, NP
116 hlasov
45
Róbert Čipka, KSS
99 hlasov
46
Anatolij Jefimov, KSS
88 hlasov
47
Vojtech Menyhárt, NEKA
80 hlasov
48
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
60 hlasov
49
Zdenek Očovan, NAJ
54 hlasov