vyberte rok
Rimavská Sečokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
41,33%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
20,44%
Marian Kotleba ĽSNS
18,22%
Jozef Šimko NEKA
6,67%
Igor Kašper NEKA
5,11%
Martin Juhaniak NEKA
3,11%
Miroslav Gálik NAS
0,89%
Milan Urbáni SMS
0,89%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,67%
Znenek Očovan NAJ
0,67%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,67%
Jozef Sásik SĽSAH
0,67%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,22%
Pavel Greksa NEKA
0,22%
Alena Piovarčiová NP
0,22%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA

Volebná účasť

35,27
%
2017 1. kolo
6,60
%
2013 2. kolo
36,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,27%
2013 2. kolo 6,6%
2013 1. kolo 36,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Rigó, SMK-MKP
304 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
256 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
223 hlasov
4
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
215 hlasov
5
Ferenc Auxt, SMK-MKP
175 hlasov
6
Aladár Bari, MOST - HÍD
141 hlasov
7
Vojtech Kökény, SRK
112 hlasov
8
Vojtech Szajkó, SRK
100 hlasov
9
Jozef Šimko, NEKA
81 hlasov
10
Csaba Csízi, MOST - HÍD
65 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
46 hlasov
12
Ladislav Lang, MOST - HÍD
37 hlasov
13
Ján Lichanec, NEKA
34 hlasov
14
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
31 hlasov
15
Gejza Mede, NEKA
19 hlasov
16
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
17
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
17 hlasov
18
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
19
Vojtech Menyhárt, NEKA
13 hlasov
20
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
12 hlasov
21
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
22
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
23
Alena Pivovarčiová, NP
11 hlasov
24
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
25
Katarína Moncoľová, NEKA
10 hlasov
26
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
27
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
28
Lukáš Kvietok, SMER-SD
10 hlasov
29
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
30
Aneta Vargicová, SNS
9 hlasov
31
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
32
Stanislava Zvarová, SMER-SD
7 hlasov
33
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
34
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
35
Dušan Hlinka, SMER-SD
6 hlasov
36
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
37
Martin Pliešovský, SNS
6 hlasov
38
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
39
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
40
Ivan Hazucha, SMER-SD
5 hlasov
41
Stanislav Krahulec, NEKA
5 hlasov
42
Peter Mináč, SMER-SD
5 hlasov
43
Miroslava Vargová, NEKA
5 hlasov
44
Michal Bagačka, SMER-SD
4 hlasov
45
Anatolij Jefimov, KSS
4 hlasov
46
Zdenek Očovan, NAJ
3 hlasov
47
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
48
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
49
Miroslava Grendelová, KSS