Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
56,98%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
43,02%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
29,96%
Emil Samko KĽS
24,90%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
12,45%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
11,28%
Ondrej Binder NEKA
7,00%
Ladislav Fízik ASV
3,89%
Pavel Chovanec ÚSVIT
3,89%
Andrea Jenčíková NP
3,11%
Jozef Sásik SĽS
1,95%
Karol Konárik SNS
1,17%
Jaroslav Sekerka KSS
0,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Rigó, SMK-MKP
307 hlasov
2
Vojtech Szajkó, NEKA
217 hlasov
3
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
213 hlasov
4
Peter Juhász, SMK-MKP
121 hlasov
5
Vojtech Kökény, SRK
85 hlasov
6
Zoltán Bán, SMK-MKP
79 hlasov
7
František Auxt, SMK-MKP
76 hlasov
8
Ladislav Lang, MOST - HÍD
37 hlasov
9
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
35 hlasov
10
Silvia Vargová, MOST - HÍD
34 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
28 hlasov
12
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
26 hlasov
13
Tibor Lukáčka, ASV
25 hlasov
14
Csaba Horváth, NEKA
24 hlasov
15
Tibor Balog, SMS
16 hlasov
16
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
17
Dušan Širák, KSS
15 hlasov
18
Aneta Vargicová, SNS
14 hlasov
19
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
13 hlasov
20
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
21
Katarína Horváth, KĽS
12 hlasov
22
Jaroslav Suja, NEKA
12 hlasov
23
Dušan Faško, KSS
12 hlasov
24
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
25
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
26
Veronika Rízová, KSS
9 hlasov
27
Romana Antalová, ÚSVIT
9 hlasov
28
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
29
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
8 hlasov
30
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
8 hlasov
31
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
32
Peter Vetrák, SĽS
7 hlasov
33
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
34
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
6 hlasov
35
Ján Hiraj, NP
5 hlasov
36
Renáta Puhlová, PD
5 hlasov
37
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
38
Helena Krauszová, SMS
5 hlasov
39
Samuel Zubo, KSS
4 hlasov
40
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
4 hlasov
41
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
4 hlasov
42
Jana Uhrinová, SNS
4 hlasov
43
Jozef Pupala, KSS
4 hlasov
44
Ján Antal, ÚSVIT
4 hlasov
45
Anna Kekeňáková, KSS
2 hlasov
46
Peter Vraniak, ÚSVIT
2 hlasov
47
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov

Volebná účasť

35,27
%
2017 1. kolo
6,60
%
2013 2. kolo
36,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,27%
2013 2. kolo 6,60%
2013 1. kolo 36,56%