Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
56,25%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
43,75%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
43,14%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
41,18%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
7,84%
Ladislav Fízik ASV
4,90%
Karol Konárik SNS
1,96%
Emil Samko KĽS
0,98%
Ondrej Binder NEKA
Andrea Jenčíková NP
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Suja, NEKA
48 hlasov
2
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
46 hlasov
3
Renáta Puhlová, PD
31 hlasov
4
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
31 hlasov
5
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
28 hlasov
6
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
20 hlasov
7
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
8
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
13 hlasov
9
Peter Vetrák, SĽS
11 hlasov
10
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
11
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
12
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
13
Jozef Šimko, NEKA
9 hlasov
14
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
15
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
16
Ján Antal, ÚSVIT
5 hlasov
17
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
5 hlasov
18
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
4 hlasov
19
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
4 hlasov
20
Tibor Lukáčka, ASV
4 hlasov
21
Romana Antalová, ÚSVIT
4 hlasov
22
Samuel Zubo, KSS
4 hlasov
23
Aneta Vargicová, SNS
4 hlasov
24
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
4 hlasov
25
Peter Vraniak, ÚSVIT
4 hlasov
26
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
27
Dušan Faško, KSS
3 hlasov
28
Jana Uhrinová, SNS
2 hlasov
29
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
30
Helena Krauszová, SMS
2 hlasov
31
František Auxt, SMK-MKP
1 hlasov
32
Peter Juhász, SMK-MKP
1 hlasov
33
Katarína Horváth, KĽS
1 hlasov
34
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
35
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
36
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
37
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
38
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
39
Vojtech Szajkó, NEKA
40
Tibor Balog, SMS
41
Zoltán Bán, SMK-MKP
42
Csaba Horváth, NEKA
43
Vojtech Kökény, SRK
44
Ladislav Lang, MOST - HÍD
45
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
46
Dušan Širák, KSS
47
Silvia Vargová, MOST - HÍD

Volebná účasť

32,75
%
2017 1. kolo
31,93
%
2013 2. kolo
26,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,75%
2013 2. kolo 31,93%
2013 1. kolo 26,41%