vyberte rok
Riečkaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
26,47%
Igor Kašper NEKA
20,59%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
11,76%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
10,29%
Marian Kotleba ĽSNS
10,29%
Jozef Šimko NEKA
8,82%
Miroslav Gálik NAS
2,94%
Pavel Greksa NEKA
1,47%
Martin Juhaniak NEKA
1,47%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,47%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,47%
Jozef Sásik SĽSAH
1,47%
Milan Urbáni SMS
1,47%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA

Volebná účasť

41,36
%
2017 1. kolo
15,87
%
2013 2. kolo
29,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,36%
2013 2. kolo 15,87%
2013 1. kolo 29,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
67 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
27 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
25 hlasov
4
Csaba Csízi, MOST - HÍD
19 hlasov
5
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
17 hlasov
6
Ferenc Auxt, SMK-MKP
15 hlasov
7
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
8
Ladislav Rigó, SMK-MKP
9 hlasov
9
Vojtech Szajkó, SRK
9 hlasov
10
Aladár Bari, MOST - HÍD
6 hlasov
11
Lukáš Kvietok, SMER-SD
5 hlasov
12
Vojtech Kökény, SRK
4 hlasov
13
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
14
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
15
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
16
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
17
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
18
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
19
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
22
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
23
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
24
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
25
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
26
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
27
Jozef Šimko, NEKA
1 hlasov
28
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
29
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
30
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
31
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
32
Miroslava Vargová, NEKA
33
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34
Anatolij Jefimov, KSS
35
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
36
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
37
Martin Pliešovský, SNS
38
Alena Pivovarčiová, NP
39
Zdenek Očovan, NAJ
40
Vojtech Menyhárt, NEKA
41
Ján Lichanec, NEKA
42
Roman Lebeda, NEKA
43
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
44
Ladislav Lang, MOST - HÍD
45
Stanislav Krahulec, NEKA
46
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
47
Dušan Hlinka, SMER-SD
48
Róbert Čipka, KSS
49
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár