Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
55,17%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
44,83%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
44,23%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
25,00%
Ladislav Fízik ASV
9,62%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
7,69%
Ondrej Binder NEKA
5,77%
Karol Konárik SNS
1,92%
Emil Samko KĽS
1,92%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,92%
Jozef Sásik SĽS
1,92%
Andrea Jenčíková NP
Jaroslav Sekerka KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
101 hlasov
2
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
74 hlasov
3
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
61 hlasov
4
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
57 hlasov
5
Jaroslav Kuracina, NEKA
57 hlasov
6
Ľubomír Motyčka, NEKA
46 hlasov
7
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
44 hlasov
8
Peter Gogola, NEKA
44 hlasov
9
Karol Konárik, SNS
43 hlasov
10
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
39 hlasov
11
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
38 hlasov
12
Zoltán Bán, SMK-MKP
38 hlasov
13
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
37 hlasov
14
Peter Juhász, SMK-MKP
32 hlasov
15
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
32 hlasov
16
František Auxt, SMK-MKP
30 hlasov
17
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
29 hlasov
18
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
26 hlasov
19
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
24 hlasov
20
Ján Chladný, KDS
21 hlasov
21
Ladislav Rigó, SMK-MKP
20 hlasov
22
Vladimír Sklenka, NEKA
19 hlasov
23
Peter Rusnák, NEKA
17 hlasov
24
Iveta Majerová, NEKA
15 hlasov
25
Tibor Lukáčka, ASV
14 hlasov
26
Jozef Smekal, NEKA
14 hlasov
27
Vojtech Szajkó, NEKA
14 hlasov
28
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
12 hlasov
29
Martin Baník, KDS
12 hlasov
30
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
11 hlasov
31
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
11 hlasov
32
Branislav Slaný, NEKA
10 hlasov
33
Jaroslav Maslen, NEKA
10 hlasov
34
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
10 hlasov
35
Janka Slaná, NEKA
9 hlasov
36
Dana Hríbiková, OKS
9 hlasov
37
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
38
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
39
Zdena Bienska, SĽS
9 hlasov
40
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
8 hlasov
41
Ladislav Lang, MOST - HÍD
8 hlasov
42
Jozef Sásik, SĽS
8 hlasov
43
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
7 hlasov
44
Silvia Vargová, MOST - HÍD
7 hlasov
45
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
7 hlasov
46
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
7 hlasov
47
Igor Donoval, ASV
7 hlasov
48
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
7 hlasov
49
Janka Slobodníková, SĽS
7 hlasov
50
Michal Rusko, NEKA
7 hlasov
51
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
6 hlasov
52
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
6 hlasov
53
Miloš Horný, SMS
6 hlasov
54
Ľubomír Piterka, NEKA
6 hlasov
55
Teodor Bindas, SMS
6 hlasov
56
Daniela Baranová, MOST - HÍD
6 hlasov
57
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
58
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
59
Ľubomír Šesták, NEKA
5 hlasov
60
Róbert Huran, NEKA
5 hlasov
61
Peter Majerský, KSS
5 hlasov
62
Juraj Remšík, SMS
5 hlasov
63
Jaroslav Sekerka, KSS
5 hlasov
64
Roman Štrba, SĽS
4 hlasov
65
Jozef Šimko, NEKA
4 hlasov
66
Andrej Sliacky, SMS
4 hlasov
67
Augustín Richtárech, OKS
4 hlasov
68
Simon Barth, SMS
4 hlasov
69
Vladimír Rosinský, SĽS
3 hlasov
70
Svetozár Tomič, SMS
3 hlasov
71
Karol Jadáš, KDS
3 hlasov
72
Lukáš Ginič, SMS
3 hlasov
73
Pavol Svetlík, SNS
3 hlasov
74
Ivan Kostúr, KSS
2 hlasov
75
Igor Ďurana, SĽS
2 hlasov
76
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
77
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
2 hlasov
78
Tibor Balog, SMS
2 hlasov
79
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
80
Ján Jambrich, SĽS
2 hlasov
81
Csaba Horváth, NEKA
2 hlasov
82
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
83
Milan Prašovský, SĽS
2 hlasov
84
Vojtech Kökény, SRK
2 hlasov
85
Jaroslava Miklóšová, SMS
2 hlasov
86
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
87
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
88
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
89
Katarína Horváth, KĽS
1 hlasov
90
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
91
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
1 hlasov
92
Dušan Faško, KSS
1 hlasov
93
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
94
Jaroslav Suja, NEKA
1 hlasov
95
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
96
Jana Uhrinová, SNS
1 hlasov
97
Ján Hiraj, NP
98
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
99
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
100
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
101
Renáta Puhlová, PD
102
Jozef Pupala, KSS
103
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
104
Anna Kekeňáková, KSS
105
Dušan Širák, KSS
106
Peter Vraniak, ÚSVIT
107
Samuel Zubo, KSS
108
Helena Krauszová, SMS
109
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

41,36
%
2017 1. kolo
15,87
%
2013 2. kolo
29,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,36%
2013 2. kolo 15,87%
2013 1. kolo 29,62%