Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
53,75%
Rudolf Huliak NK/NEKA
13,70%
Adrian Polóny NEKA
10,08%
Marek Modranský NEKA
7,75%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
5,43%
Miroslav Suja REPUBLIKA
4,65%
Michal Albert KSS
2,07%
Maroš Čupka Socialisti.sk
1,81%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
63 hlasov
2
Radoslav Petrík, NK/NEKA
62 hlasov
3
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
61 hlasov
4
Martin Turčan, NEKA
60 hlasov
5
Milan Lichý, NEKA
55 hlasov
6
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
51 hlasov
7
Peter Gogola, NEKA
51 hlasov
8
Martina Kubišová, NEKA
47 hlasov
9
Marek Modranský, NEKA
43 hlasov
10
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
42 hlasov
11
Stanislav Mičev, NEKA
42 hlasov
12
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
40 hlasov
13
Martin Majling, NEKA
40 hlasov
14
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
40 hlasov
15
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
39 hlasov
16
Peter Voskár, NK/NEKA
37 hlasov
17
Katarína Belicová, NEKA
36 hlasov
18
Matúš Molitoris, NEKA
35 hlasov
19
David Kapusta, NEKA
34 hlasov
20
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
33 hlasov
21
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
32 hlasov
22
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
31 hlasov
23
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
31 hlasov
24
Andrea Dolinská, NEKA
29 hlasov
25
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
28 hlasov
26
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
28 hlasov
27
Erika Karová, NEKA
28 hlasov
28
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
27 hlasov
29
Vladimír Sklenka, NEKA
27 hlasov
30
Ivan Mailing, NK/NEKA
27 hlasov
31
Igor Kašper, SME RODINA
27 hlasov
32
Milan Smädo, NEKA
26 hlasov
33
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
24 hlasov
34
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
22 hlasov
35
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
20 hlasov
36
Csilla Droppová, NEKA
18 hlasov
37
Pavel Bachleda, NEKA
18 hlasov
38
Zuzana Macošková, NK/NEKA
17 hlasov
39
Michal Rusko, SOM Slovensko
16 hlasov
40
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
41
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
14 hlasov
42
Maroš Čupka, Socialisti.sk
14 hlasov
43
Elena Buksová, NEKA
11 hlasov
44
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
11 hlasov
45
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
11 hlasov
46
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
47
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
48
Matúš Mistrík, NK/NEKA
11 hlasov
49
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
50
Ivan Kostúr, KSS
10 hlasov
51
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
52
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
9 hlasov
53
Juraj Odor, NEKA
9 hlasov
54
Ján Mizerák, SME RODINA
8 hlasov
55
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
8 hlasov
56
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
8 hlasov
57
Pavel Marko, NK/NEKA
8 hlasov
58
Michal Albert, KSS
8 hlasov
59
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
60
Marek Vyhnička, SNS
7 hlasov
61
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
7 hlasov
62
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
63
Karol Kováč, NEKA
7 hlasov
64
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
65
Marta Medzihradská, NEKA
7 hlasov
66
Peter Ušiak, NEKA
7 hlasov
67
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
7 hlasov
68
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
69
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
70
Peter Plančík, KSS
5 hlasov
71
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
5 hlasov
72
Janka Slaná, NEKA
5 hlasov
73
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
74
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
75
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
76
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
77
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
78
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
3 hlasov
79
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
80
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
81
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov

Volebná účasť

66,61 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,61 %
04.11. 2017 1. kolo 55,90 %