Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
88,57%
Rudolf Bauer KDS
11,43%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
72,41%
Rudolf Bauer KDS
17,24%
Jozef Holečko NEKA
4,60%
Dominika Palaščáková NOVA
2,30%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,30%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,15%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
63 hlasov
2
István Zachariaš, SMK-MKP
58 hlasov
3
László Iván, SMK-MKP
56 hlasov
4
Anton Király, SMK-MKP
41 hlasov
5
Jenő Csoltkó, NEKA
37 hlasov
6
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
7
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
8
Jozef Holečko, NEKA
30 hlasov
9
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
10
Jozef Konkoly, SMER - SD
17 hlasov
11
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
12
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
13
Vladimír Popovič, SMS
9 hlasov
14
Miroslav Bačenko, NEKA
7 hlasov
15
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
16
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
Ján Marton, NOVA
5 hlasov
18
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
19
Ladislav Bartók, NEKA
3 hlasov
20
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
21
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
22
Dominika Palaščáková, NOVA
3 hlasov
23
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
24
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
25
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
26
Viktor Dulina, NEKA
2 hlasov
27
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
28
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
29
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
30
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
31
Ján Mikloš, KSS
1 hlasov
32
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
33
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
34
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
35
Ľubomír Šimko, SMER - SD
1 hlasov
36
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
37
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
38
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
39
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
40
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
41
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
42
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
43
Monika Bérešová, SZS
1 hlasov
44
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
45
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
46
Róbert Čarny, SNS
47
Alexander Bimbo, SRÚS
48
František Petro, SMER - SD
49
Ján Kokarda, NEKA
50
Michal Rečka, SMER - SD
51
Viliam Bačo, NEKA
52
Martin Baltes, SĽS
53
Vojtech Staňo, SMER - SD
54
Karol Dzugas, NEKA
55
Peter Papáč, KSS
56
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
57
Ladislav Vojtko, KSS
58
Marián Kertész, PD
59
Ľubica Holováčová, SĽS
60
Božena Letková, NEKA
61
Roman Horváth, SRÚS

Volebná účasť

32,38
%
2017 1. kolo
23,64
%
2013 2. kolo
30,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,38%
2013 2. kolo 23,64%
2013 1. kolo 30,06%