vyberte rok
Remeninyokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
50,00%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
32,26%
Jozef Mihalčin ĽSNS
9,68%
Ján Garaj NEKA
4,84%
Andrej Gmitter NEKA
3,23%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

28,13
%
2017 1. kolo
26,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,13%
2013 1. kolo 26,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Samuel Bruss, NEKA
17 hlasov
2
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
3
Štefan Straka, NEKA
13 hlasov
4
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
11 hlasov
6
Ján Pivovarník, SNS
11 hlasov
7
Štefan Hreha, SMER-SD
10 hlasov
8
Ján Ragan, NEKA
8 hlasov
9
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
10
Jozef Baran, SMER-SD
6 hlasov
11
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
12
Martina Hliboká, SOĽ
6 hlasov
13
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
14
Stanislav Obický, NEKA
6 hlasov
15
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Jozef Berta, SMER-SD
6 hlasov
17
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
18
Miroslav Baník, NEKA
5 hlasov
19
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
20
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasov
21
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
22
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Peter Kocák, NEKA
4 hlasov
24
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
4 hlasov
25
Ondrej Hreha, SZS
4 hlasov
26
Peter Treciak, NaS - ns
3 hlasov
27
Vincent Antoš, KSS
3 hlasov
28
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
3 hlasov
29
Mária Kurovská, NaS - ns
3 hlasov
30
Ľubomír Lukič, SMER-SD
3 hlasov
31
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
32
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Michal Huňák, EDS
2 hlasov
34
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
35
Marta Vagaská, SNS
1 hlasov
36
Zuzana Zavadská, SZ
1 hlasov
37
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlasov
38
Monika Palková, SP
1 hlasov
39
Peter Novák, SNS
1 hlasov
40
Blažena Matisová, NEKA
1 hlasov
41
Miroslav Kroka, NP
1 hlasov
42
Ivan Koščík, NEKA
1 hlasov
43
Ján Katriňák, RIS
1 hlasov
44
Roman Goroľ, EDS
1 hlasov
45
Andrej Krišanda, SNS
1 hlasov
46
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
47
Anton Orokocký, VZDOR
48
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
49
Ján Laco, ŠANCA
50
Alfonz Kobielský, NEKA
51
Jozef Karchňak, ÚSVIT
52
Milan Bužo, EDS
53
Marián Hreňo, SOĽ
54
Dušan Vilenik, SNS