Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
50,98%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15,69%
Dorota Bujňáková NP
9,80%
Štefan Straka KSS
5,88%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
5,88%
Jozef Mihalčin SĽS
5,88%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,92%
Anton Korba NEKA
1,96%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
22 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
16 hlasov
3
Dušan Molek, SMER - SD
12 hlasov
4
Juraj Kuročka, SMER - SD
9 hlasov
5
Štefan Straka, KSS
9 hlasov
6
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
7 hlasov
7
Jozef Berta, SMER - SD
7 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER - SD
6 hlasov
9
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
10
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
11
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
12
Lukáš Bičej, KOS
4 hlasov
13
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
14
Miroslav Hlavatý, SĽS
4 hlasov
15
Paulína Sopková, NaS - ns
3 hlasov
16
Ján Popaďak, 99%, PaS
3 hlasov
17
Dávid Capik, SNS
3 hlasov
18
Marek Cerula, SNS
3 hlasov
19
Ján Čižik, 99%, PaS
3 hlasov
20
Peter Jacko, EDS
3 hlasov
21
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
22
Eva Lenková, NaS - ns
3 hlasov
23
Jozef Mihalčin, SĽS
3 hlasov
24
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
25
Dušan Haľko, SNS
2 hlasov
26
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
27
Pavol Drobný, SĽS
2 hlasov
28
Milan Madura, ĽS-HZDS
2 hlasov
29
Marcela Pčolinská, NOVA
2 hlasov
30
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
2 hlasov
31
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
32
Anton Korba, NEKA
1 hlasov
33
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
34
Michal Džuka, SOĽ
1 hlasov
35
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
36
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
37
Rastislav Košalko, KOS
1 hlasov
38
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
39
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
40
Ladislav Hromada, NOVA
1 hlasov
41
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
42
Radovan Kapraľ, KOS
1 hlasov
43
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
44
Ján Šimko, NaS - ns
1 hlasov
45
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
46
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
47
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
48
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
49
Alfonz Kaliaš, SRÚS
50
Jozef Karchňák, ÚSVIT
51
Jozef Tomašik, SNS
52
Pavol Štefanko, EDS
53
Emília Rujaková, SĽS
54
Milan Reich, KOS
55
Ľubomír Pidany, SĽS
56
Peter Ondko, NEKA
57
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
58
Ján Macuga, EDS
59
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
60
Anton Pavúk, NOVA
61
Ján Katriňák, SRK

Volebná účasť

28,13
%
2017 1. kolo
26,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,13%
2013 1. kolo 26,08%