Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
47,52%
Milan Mazurek REPUBLIKA
24,75%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
9,90%
Filip Kuffa ŽIVOT
9,90%
Ján Bync NEKA
3,96%
Michal Biganič NEKA
2,97%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
0,99%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
Patrícia Reváková NK/NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Bieľak, NEKA
77 hlasov
2
Ján Kurňava, NEKA
70 hlasov
3
Jozef Musala, SNS
42 hlasov
4
Pavol Slovík, NEKA
30 hlasov
5
Milan Mazurek, REPUBLIKA
25 hlasov
6
Pavel Hudáček, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
24 hlasov
7
Ján Ferenčák, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
8
Filip Kuffa, ŽIVOT
10 hlasov
9
Tomáš Šimoňák, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
10 hlasov
10
Slávka Lešundáková Kušniráková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9 hlasov
11
Ján Kapolka, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
8 hlasov
12
Ján Poliak, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
13
Ján Horník, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
14
Jozef Pitoňák, NEKA
7 hlasov
15
Milan Glevaňák, NEKA
6 hlasov
16
Vladimír Škára, NEKA
6 hlasov
17
Ján Kuffa, ŽIVOT
6 hlasov
18
Jozef Majerčak, NEKA
5 hlasov
19
Ján Neupauer, NEKA
5 hlasov
20
Rastislav Sloveňák, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
21
Andrej Zreľak, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
3 hlasov
22
Romana Regitková, Slovenský PATRIOT
3 hlasov
23
Dušan Tokarčík, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
24
Ľubomír Trop, REPUBLIKA
2 hlasov
25
Marek Pišta, SRK
2 hlasov
26
Ondrej Jankura, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
27
Ľubomír Lizák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasov
28
Jana Majorová Garstková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
29
Marta Sabolová, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
30
Tomáš Gemza, NEKA
1 hlasov
31
Gabriel Majlender, Slovenský PATRIOT
1 hlasov
32
Ľuboš Farkaš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
33
Bohumil Bohunický, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
34
Stanislava Kellnerová, NEKA
1 hlasov
35
Pavel Multáň, REPUBLIKA
36
Martin Noga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
37
Pavol Mrázik, NEKA
38
Matúš Polák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
39
Jaroslav Vaľo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
40
Stanislav Susa, ĽS Naše Slovensko
41
Jozef Matia, Hlas - sociálna demokracia,...
42
Pavol Hurčala, NK/NEKA
43
Vladimír Matfiak, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
44
Katarína Maliková, NK/NEKA
45
Michal Kovalčík, Slovenské Hnutie Obrody

Volebná účasť

39,71 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,71 %
04.11. 2017 1. kolo 27,43 %
09.11. 2013 1. kolo 14,82 %