vyberte rok
Ráztočnookres Prievidza

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
53,72%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
16,53%
Štefan Škultéty NEKA
15,29%
Petra Hajšelová Sme rodina
10,33%
Nora Pániková SZS
1,65%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,65%
Igor Valko NP
0,83%

Volebná účasť

24,51
%
2017 1. kolo
14,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,51%
2013 1. kolo 14,84%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Čičmanec, NEKA
140 hlasov
2
Ladislav Procházka, NEKA
116 hlasov
3
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
65 hlasov
4
Jana Matiašková, NEKA
58 hlasov
5
Viera Beňová, NEKA
53 hlasov
6
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
7
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
47 hlasov
8
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
9
Mária Šramková, NEKA
38 hlasov
10
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
38 hlasov
11
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
12
Martin Uríček, NEKA
36 hlasov
13
Tomáš Tines, NEKA
36 hlasov
14
Vojtech Čičmanec, NEKA
33 hlasov
15
Jozef Franek, NEKA
32 hlasov
16
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
17
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
18
Alojz Vlčko, NEKA
30 hlasov
19
Martin Drozd, NEKA
29 hlasov
20
Pavol Caňo, NEKA
29 hlasov
21
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
22
Miroslav Dzina, NEKA
27 hlasov
23
Tomáš Kozák, NEKA
27 hlasov
24
Michal Ďureje, NEKA
26 hlasov
25
Branislav Gigac, NEKA
26 hlasov
26
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
27
Eduard Prilinský, NEKA
25 hlasov
28
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
29
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
30
Martin Šujan, NEKA
21 hlasov
31
Ingrid Majdová, KSS
21 hlasov
32
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
33
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
34
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
35
Andrej Kmotorka, NEKA
18 hlasov
36
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
37
Viera Hurtišová, KSS
17 hlasov
38
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
39
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
40
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
41
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
42
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
43
Dušan Ďuriš, NEKA
13 hlasov
44
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
45
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
46
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
47
Jozef Otto, NEKA
12 hlasov
48
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
49
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
50
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
51
Karol Herceg, KSS
11 hlasov
52
Miroslav Rajčo, NEKA
10 hlasov
53
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
54
Tomáš Grešner, NEKA
10 hlasov
55
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
56
Ľubomír Dzurák, NEKA
9 hlasov
57
Ján Madžo, DOMA DOBRE
8 hlasov
58
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
59
Marián Mittaš, KSS
7 hlasov
60
Igor Sojka, KSS
6 hlasov
61
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
62
Branislav Krpelan, NEKA
5 hlasov
63
Andrej Sikora, KSS
5 hlasov
64
Anton Vrecko, NEKA
4 hlasov
65
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
3 hlasov
66
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
67
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
68
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA