Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
50,35%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
30,77%
Marián Herdel NEKA
7,69%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
6,29%
Peter Palko KSS
4,20%
Ľubomír Žabár NEKA
0,70%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stopka, SMER - SD
49 hlasov
2
Ivana Hromádková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
45 hlasov
3
Ľudovít Vojtko, SNS
42 hlasov
4
Richard Takáč, SMER - SD
31 hlasov
5
Eleonóra Porubcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
31 hlasov
6
Ján Cipov, SMER - SD
30 hlasov
7
Dušan Ďuriš, SMER - SD
29 hlasov
8
František Tám, SMER - SD
28 hlasov
9
Mohamed Hemza, SMER - SD
28 hlasov
10
Štefan Mjartan, SMER - SD
27 hlasov
11
Štefan Gaman, SMER - SD
24 hlasov
12
Katarína Macháčková, NEKA
24 hlasov
13
Vojtech Čičmanec, NEKA
24 hlasov
14
Martin Lukačovič, SMER - SD
23 hlasov
15
Ján Bodnár, SMER - SD
23 hlasov
16
Vladimír Petráš, SNS
19 hlasov
17
Ján Belanský, NEKA
18 hlasov
18
Silvia Siváková Nemcová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
19
Vladimír Buzalka, NEKA
16 hlasov
20
Anna Záborská, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
21
Dušan Šimka, NEKA
13 hlasov
22
Jozef Balčirák, NEKA
13 hlasov
23
Milan Dérer, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
13 hlasov
24
Miroslav Žiak, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
25
Gabriel Šimko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
26
Miroslav Samiec, KSS
12 hlasov
27
Tomáš Kozák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
28
Róbert Hekl, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
29
Adriána Svitková, SMS
11 hlasov
30
Dana Melišková, NEKA
11 hlasov
31
Viera Beňová, NEKA
11 hlasov
32
Vladimíra Ďuračková, NEKA
10 hlasov
33
Peter Juríček, NEKA
10 hlasov
34
Ivan Vaňo, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
35
Helena Dadíková, NEKA
9 hlasov
36
Viliam Kurbel, NEKA
8 hlasov
37
Vojtech Bartoš, NEKA
8 hlasov
38
Marián Mikula, KSS
8 hlasov
39
Róbert Frimmel, NEKA
7 hlasov
40
Petra Kobetičová, NEKA
7 hlasov
41
Andrej Plachý, KSS
7 hlasov
42
Jana Červienková, NEKA
7 hlasov
43
Milan Bureš, KSS
7 hlasov
44
Ľuboš Maxina, NEKA
7 hlasov
45
Patrícia Grófová, NEKA
7 hlasov
46
Miloš Cúcik, NEKA
6 hlasov
47
Boris Borovica, SNS
6 hlasov
48
Jaroslav Hanzel, NEKA
6 hlasov
49
Viera Masaryková, NEKA
6 hlasov
50
Ján Dobrovodský, NEKA
6 hlasov
51
Miroslav Valach, KSS
6 hlasov
52
Jozef Vážny, ĽS-HZDS
6 hlasov
53
Anton Špeťko, NEKA
4 hlasov
54
Anton Turčan, KSS
4 hlasov
55
Branislav Ondruška, SNS
4 hlasov
56
Marek Michalovič, NEKA
4 hlasov
57
Jozef Vrábeľ, NEKA
4 hlasov
58
Roman Hlaváč, NEKA
4 hlasov
59
Emil Divéky, SNS
4 hlasov
60
Jaroslav Daniš, DOST
4 hlasov
61
Zuzana Kútna, SMS
4 hlasov
62
Jozef Meluš, NEKA
4 hlasov
63
Jozef Zubák, DOST
3 hlasov
64
Ján Mokrý, SNS
3 hlasov
65
Štefan Škríp, SNS
2 hlasov
66
Jozef Škadra, SNS
2 hlasov
67
Mária Luprichová, SNS
2 hlasov
68
Róbert Štrbák, ĽS-HZDS
1 hlasov
69
Marek Daniš, ĽS-HZDS
1 hlasov
70
Augustín Jozef Lang, SNS

Volebná účasť

24,51
%
2017 1. kolo
14,84
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,51%
2013 1. kolo 14,84%