vyberte rok
Ratkovská Sucháokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
52,94%
Marian Kotleba ĽSNS
47,06%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Igor Kašper NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

50,00
%
2017 1. kolo
38,09
%
2013 2. kolo
40,47
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 50%
2013 2. kolo 38,09%
2013 1. kolo 40,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
2
Martin Pliešovský, SNS
8 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
6 hlasov
4
Jozef Šimko, NEKA
4 hlasov
5
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
6
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
7
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
8
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
9
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasov
10
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
11
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
12
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
13
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
14
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
15
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
16
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
17
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
18
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
19
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
20
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
21
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
22
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
23
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
24
Ivan Hazucha, SMER-SD
25
Zdenek Očovan, NAJ
26
Ladislav Rigó, SMK-MKP
27
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
28
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
29
Dušan Hlinka, SMER-SD
30
Vojtech Szajkó, SRK
31
Aneta Vargicová, SNS
32
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
33
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
34
Stanislava Zvarová, SMER-SD
35
Katarína Moncoľová, NEKA
36
Vojtech Menyhárt, NEKA
37
Csaba Csízi, MOST - HÍD
38
Vojtech Kökény, SRK
39
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
40
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
41
Aladár Bari, MOST - HÍD
42
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Ferenc Auxt, SMK-MKP
44
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
45
Ladislav Lang, MOST - HÍD
46
Ján Lichanec, NEKA
47
Peter Juhász, SMK-MKP
48
Gejza Mede, NEKA
49
Tomáš Agócs, MOST - HÍD