Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
46,77%
Milan Belica NEKA
25,54%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
6,72%
Martin Kusenda NEKA
4,30%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,30%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
3,76%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,49%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,23%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,61%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,27%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
118 hlasov
2
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
90 hlasov
3
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
68 hlasov
4
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
57 hlasov
5
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
52 hlasov
6
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
52 hlasov
7
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
45 hlasov
8
Judita Laššáková, NEKA
44 hlasov
9
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
43 hlasov
10
Marcel Filaga, NEKA
37 hlasov
11
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
37 hlasov
12
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
36 hlasov
13
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
14
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
15
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
16
Marek Šimunek, NEKA
32 hlasov
17
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
18
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
27 hlasov
19
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
27 hlasov
20
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
21
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
22
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
23
Otokar Klein, NEKA
18 hlasov
24
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
25
Stanislav Petráš, NEKA
18 hlasov
26
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
27
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
28
Miloš Rybár, NEKA
16 hlasov
29
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
30
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
31
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
13 hlasov
32
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12 hlasov
33
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
12 hlasov
34
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
35
Richard Gajdoš, NEKA
11 hlasov
36
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
37
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
38
Michal Prešinský, REPUBLIKA
11 hlasov
39
Martin Búry, NEKA
10 hlasov
40
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
41
Alena Jaššová, REPUBLIKA
10 hlasov
42
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
43
Peter Chmelo, REPUBLIKA
9 hlasov
44
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
9 hlasov
45
Denis Gondžala, REPUBLIKA
9 hlasov
46
František Slávik, Progresívne Slovensko
8 hlasov
47
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
48
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
7 hlasov
49
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
50
Ivan Katona, NEKA
6 hlasov
51
Gabriel Katona, NEKA
6 hlasov
52
Pavol Timko, REPUBLIKA
6 hlasov
53
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
54
Peter Podbehlý, NEKA
6 hlasov
55
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
6 hlasov
56
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
57
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
58
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
59
Adam Meško, DOMOV-NS
5 hlasov
60
Jozef Zaťko, NK/NEKA
5 hlasov
61
Dušan Pukanec, NK/NEKA
5 hlasov
62
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
5 hlasov
63
Miroslav Kleman, NK/NEKA
4 hlasov
64
Erik Kliment, NEKA
4 hlasov
65
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
66
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
3 hlasov
67
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 hlasov
68
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
69
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
70
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov

Volebná účasť

50,70 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,70 %
04.11. 2017 1. kolo 26,14 %
23.11. 2013 2. kolo 16,48 %
09.11. 2013 1. kolo 13,42 %