vyberte rok
Rapovceokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
39,55%
Marian Kotleba ĽSNS
17,51%
Pavel Greksa NEKA
11,86%
Martin Juhaniak NEKA
9,04%
Igor Kašper NEKA
6,21%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
4,52%
Znenek Očovan NAJ
2,82%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2,26%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,69%
Miroslav Gálik NAS
1,13%
Jozef Šimko NEKA
1,13%
Milan Urbáni SMS
1,13%
Alena Piovarčiová NP
0,56%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,56%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

24,19
%
2017 1. kolo
16,29
%
2013 2. kolo
21,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,19%
2013 2. kolo 16,29%
2013 1. kolo 21,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Péter Csúsz, SMK-MKP
65 hlasov
2
Pavel Greksa, NEKA
57 hlasov
3
Pavol Baculík, NEKA
57 hlasov
4
Péter György, SMK-MKP
51 hlasov
5
Branislav Hámorník, SMER-SD
36 hlasov
6
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
34 hlasov
7
Attila Agócs, MOST - HÍD
29 hlasov
8
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
29 hlasov
9
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
26 hlasov
10
Rudolf Slivka, SNS
25 hlasov
11
László Kerekes, SMK-MKP
25 hlasov
12
Jana Haláková, SMER-SD
21 hlasov
13
Pavol Križo, SNS
18 hlasov
14
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
15
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
16
Ján Mičuda, SMER-SD
15 hlasov
17
Juraj Pelč, NEKA
15 hlasov
18
Štefan Kertész, MOST - HÍD
13 hlasov
19
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
20
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
21
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
10 hlasov
22
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
23
Karol Ferencz, MOST - HÍD
9 hlasov
24
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
25
Denisa Nincová, NEKA
8 hlasov
26
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
28
István Mázik, MKDA-MKDSZ
6 hlasov
29
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
30
Jozef Bari, SRK
4 hlasov
31
Lukáš Čavoj, NEKA
4 hlasov
32
Tibor Tóth, MOST - HÍD
4 hlasov
33
Lucia Kašiarová, KSS
4 hlasov
34
Marian Šulek, KSS
4 hlasov
35
Zoltán Balog, NEKA
3 hlasov
36
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
37
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
38
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
39
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
40
Ján Svoreň, KSS
1 hlasov
41
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
42
Július Čipčala, SRK
1 hlasov
43
Milan Alberti, NEKA
1 hlasov
44
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)