vyberte rok
Rankovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
53,85%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
13,68%
Jozef Červenák RIS
10,26%
Oliver Petrík JĽSS
4,27%
Jaroslav Džunko NEKA
3,42%
Jarmila Tkáčová SNS
3,42%
Róbert Bačinský NEKA
2,56%
Lukáš Sisák KSS
2,56%
Jozef Bobík NEKA
1,71%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,71%
Vladislav Stanko NEKA
0,85%
Ján Struk SMS
0,85%
Adam Šepetka NAJ
0,85%
Rudolf Botka NP
Štefan Surmánek ĽSNS

Volebná účasť

34,52
%
2017 1. kolo
9,55
%
2013 2. kolo
18,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,52%
2013 2. kolo 9,55%
2013 1. kolo 18,7%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hriczko, ŠKV
129 hlasov
2
Jarmila Vaňová, ŠKV
87 hlasov
3
Gábor Szalay, SMK-MKP
82 hlasov
4
Roland Szabó, SMER-SD
17 hlasov
5
Erika Zámboriová, ŠKV
16 hlasov
6
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
7
Pavol Lehotský, NEKA
10 hlasov
8
Ladislav Vojtko, KSS
10 hlasov
9
František Petro, SMER-SD
9 hlasov
10
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
11
Ondrej Bernát, SMER-SD
8 hlasov
12
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
13
Radoslav Hodor, NEKA
6 hlasov
14
Peter Derevjaník, SMER-SD
6 hlasov
15
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Anton Király, SMK-MKP
5 hlasov
17
Michal Rečka, SMER-SD
5 hlasov
18
Monika Gergelová, SNS
5 hlasov
19
Mária Dulovičová, NEKA
5 hlasov
20
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
22
Vojtech Farkaš, NEKA
5 hlasov
23
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
24
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
26
Martina Dutková, NEKA
4 hlasov
27
Ján Horváth, NEKA
4 hlasov
28
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
29
Ján Serbin, NEKA
3 hlasov
30
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
31
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
32
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
33
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
34
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
35
Július Begala, NEKA
3 hlasov
36
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
37
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
Mária Lacková, NEKA
2 hlasov
39
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
40
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
41
Peter Seman, KSS
2 hlasov
42
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
43
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
44
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
45
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
46
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
47
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
48
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
49
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
50
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
2 hlasov
51
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
52
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
53
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
54
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
55
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
57
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
58
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
59
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
60
Tibor Bráz, NEKA
1 hlasov
61
Gabriel Böhm, NEKA
62
Attila Oravecz, MOST - HÍD
63
Jozef Hric, KSS
64
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
65
Július Beluscsák, NEKA
66
Anetta Strýčková, NEKA