Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
69,77%
Rudolf Bauer KDS
30,23%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
43,75%
Rudolf Bauer KDS
17,19%
Dominika Palaščáková NOVA
15,63%
Ivan Kuhn OKS
7,81%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,13%
Jaroslav Džunko NEKA
3,13%
Jozef Holečko NEKA
3,13%
Lukáš Sisák KSS
3,13%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,56%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Grulyo, NEKA
53 hlasov
2
Ivan Hriczko, NEKA
53 hlasov
3
Ľubomír Šimko, SMER - SD
12 hlasov
4
Viktor Dulina, NEKA
9 hlasov
5
Ladislav Vojtko, KSS
9 hlasov
6
Viliam Bačo, NEKA
8 hlasov
7
Dominika Palaščáková, NOVA
7 hlasov
8
František Petro, SMER - SD
7 hlasov
9
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
10
Michal Rečka, SMER - SD
5 hlasov
11
Ján Mikloš, KSS
5 hlasov
12
Jozef Konkoly, SMER - SD
5 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
14
Radoslav Šimko, SNS
4 hlasov
15
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
16
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
3 hlasov
17
Alexander Bimbo, SRÚS
3 hlasov
18
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
19
Roman Horváth, SRÚS
3 hlasov
20
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
21
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
22
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
23
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
24
Božena Letková, NEKA
2 hlasov
25
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
26
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
27
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
28
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
29
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
30
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
31
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
32
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
33
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
34
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
35
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
36
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
37
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
38
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
39
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
40
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
41
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
42
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
43
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
44
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
45
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
46
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
47
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
48
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
49
Jozef Tischler, SĽS
50
Marián Tóth, SaS
51
Róbert Šándor, NEKA
52
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
53
Jozef Koňa, SĽS
54
László Köteles, SMK-MKP
55
Elena Majancsíková, SĽS
56
Jenő Csoltkó, NEKA
57
Marián Kertész, PD
58
Anton Medvec, NEKA
59
Peter Palaščák, SOĽ
60
Peter Papáč, KSS
61
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

9,55 %

Historický vývoj

18,70 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 34,52 %
23.11. 2013 2. kolo 9,55 %
09.11. 2013 1. kolo 18,70 %