Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
56,25%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
43,75%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
43,48%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
17,39%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
13,04%
Emil Samko KĽS
10,14%
Ondrej Binder NEKA
7,25%
Andrea Jenčíková NP
5,80%
Ladislav Fízik ASV
1,45%
Jaroslav Sekerka KSS
1,45%
Karol Konárik SNS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
52 hlasov
2
Vojtech Szajkó, NEKA
52 hlasov
3
Vojtech Kökény, SRK
48 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
32 hlasov
5
František Auxt, SMK-MKP
31 hlasov
6
Peter Juhász, SMK-MKP
21 hlasov
7
Csaba Horváth, NEKA
18 hlasov
8
Zoltán Bán, SMK-MKP
12 hlasov
9
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
11 hlasov
10
Ladislav Lang, MOST - HÍD
9 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
8 hlasov
12
Jozef Šimko, NEKA
8 hlasov
13
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
8 hlasov
14
Silvia Vargová, MOST - HÍD
7 hlasov
15
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
7 hlasov
16
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
17
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
3 hlasov
18
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
3 hlasov
19
Tibor Lukáčka, ASV
3 hlasov
20
Jozef Pupala, KSS
3 hlasov
21
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
22
Veronika Rízová, KSS
2 hlasov
23
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
2 hlasov
24
Tibor Balog, SMS
2 hlasov
25
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
26
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
27
Dušan Širák, KSS
2 hlasov
28
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
29
Katarína Horváth, KĽS
2 hlasov
30
Ján Hiraj, NP
1 hlasov
31
Dušan Faško, KSS
1 hlasov
32
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
33
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
34
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
35
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
36
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
37
Jana Uhrinová, SNS
1 hlasov
38
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
39
Peter Vraniak, ÚSVIT
40
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
41
Peter Vetrák, SĽS
42
Jaroslav Suja, NEKA
43
Renáta Puhlová, PD
44
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
45
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
46
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
47
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

38,34
%
2017 1. kolo
16,92
%
2013 2. kolo
44,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,34%
2013 2. kolo 16,92%
2013 1. kolo 44,61%