vyberte rok
Rakovookres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
37,70%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
35,25%
Peter Sagan ĽSNS
15,57%
Peter Cibulka NEKA
4,92%
Anton Martvoň NEKA
3,28%
Marián Murín NEKA
2,46%
Ján Mikolaj SNS
0,82%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

43,68
%
2017 1. kolo
19,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,68%
2013 1. kolo 19,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Patrik Antal, NEKA
85 hlasov
2
Jaroslav Brzák, NEKA
42 hlasov
3
Zuzana Valocká, NEKA
33 hlasov
4
Erika Cintulová, NEKA
32 hlasov
5
Tomáš Zanovit, NEKA
28 hlasov
6
František Výrostko, NEKA
26 hlasov
7
Marek Straka, SMER-SD
22 hlasov
8
Milan Horňák, NEKA
20 hlasov
9
Stanislav Rohoň, NEKA
20 hlasov
10
Imrich Žigo, NEKA
18 hlasov
11
Tatiana Červeňová, SMER-SD
16 hlasov
12
Marián Krivuš, NEKA
16 hlasov
13
Peter Vons, NEKA
16 hlasov
14
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
15
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
16
Marián Fedor, SMER-SD
15 hlasov
17
Jozef Petráš, SMER-SD
13 hlasov
18
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
19
Marcel Maťovčík, NEKA
11 hlasov
20
Slavomír Šuch, SMER-SD
11 hlasov
21
Branislav Zacharides, NEKA
11 hlasov
22
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
23
Peter Kašuba, NEKA
10 hlasov
24
Štefan Balošák, SMER-SD
9 hlasov
25
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
26
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
28
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
29
Katarína Tomášová, SMER-SD
7 hlasov
30
Zdenko Kozák, SNS
7 hlasov
31
Martin Hudec, SNS
6 hlasov
32
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
33
Alexander Velitš, VZDOR
5 hlasov
34
Miroslav Mazúr, NEKA
5 hlasov
35
Róbert Ivaška, SMER-SD
5 hlasov
36
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Ján Burda, MOST - HÍD
5 hlasov
38
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
5 hlasov
40
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
4 hlasov
41
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
42
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
43
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
44
Ivan Gondáš, SNS
4 hlasov
45
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
3 hlasov
46
Dana Šinálová, SNS
3 hlasov
47
Pavol Zemko, NEKA
3 hlasov
48
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
Marek Veverica, DOMA DOBRE
2 hlasov
50
Eva Milučká, SNS
2 hlasov
51
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
52
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
53
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
54
Martin Čanády, SNS