Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
65,96%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
21,28%
Igor Ryban NEKA
10,64%
Juraj Pavlovič KSS
2,13%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
2
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
3
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
4
František Výrostko, NEKA
12 hlasov
5
Tatiana Červeňová, SMER - SD
12 hlasov
6
Tomáš Zanovit, SNS
11 hlasov
7
Marián Fedor, SMER - SD
10 hlasov
8
Katarína Tomášová, SMER - SD
9 hlasov
9
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
10
Róbert Ivaška, SMER - SD
8 hlasov
11
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
12
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
13
Peter Kašuba, NEKA
7 hlasov
14
Peter Vons, NEKA
7 hlasov
15
Miroslav Mazúr, SMER - SD
6 hlasov
16
Peter Belica, NEKA
6 hlasov
17
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
18
Štefan Balošák, SMER - SD
5 hlasov
19
Miroslav Mlynár, SMER - SD
5 hlasov
20
Zdenko Kozák, NEKA
5 hlasov
21
Marek Pavlovič, KSS
3 hlasov
22
Vladimír Polakovič, NEKA
3 hlasov
23
Róbert Gottlieb, NEKA
3 hlasov
24
Matej Bórik, NEKA
3 hlasov
25
Milan Benko, NEKA
3 hlasov
26
Peter Maruniak, EDS
3 hlasov
27
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Nadežda Šugrová, SMER - SD
3 hlasov
29
Ľubomír Kolár, KSS
2 hlasov
30
Tibor Adamko, NEKA
2 hlasov
31
Juraj Antal, NEKA
2 hlasov
32
Peter Šimkovič, NEKA
2 hlasov
33
Július Morgoš, OKS, NOVA
2 hlasov
34
Stanislav Rohoň, NEKA
2 hlasov
35
Ľubomír Vaňko, NEKA
2 hlasov
36
Martin Tanevski, KSS
1 hlasov
37
František Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
38
Zita Prívozníková, KSS
1 hlasov
39
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
40
Jozef Kendra, KSS
1 hlasov
41
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
1 hlasov
42
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
1 hlasov
43
Pavol Krišpinský, PD
1 hlasov
44
Patrik Volentier, OKS, NOVA
45
Marcel Vajzer, NP
46
Danica Medvecká, KSS
47
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
48
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
49
Oxana Tkáčová, NP
50
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
51
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
52
Milan Nemček, EDS
53
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
54
Ján Mičko, KSS

Volebná účasť

43,68
%
2017 1. kolo
19,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,68%
2013 1. kolo 19,08%