Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
88,89%
Rudolf Bauer KDS
11,11%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
70,55%
Rudolf Bauer KDS
14,72%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,29%
Dominika Palaščáková NOVA
2,45%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,45%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,45%
Jaroslav Džunko NEKA
1,23%
Lukáš Sisák KSS
1,23%
Ivan Kuhn OKS
0,61%
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Potocký, SMS
86 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
86 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
65 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER - SD
53 hlasov
5
František Farkaš, SMER - SD
52 hlasov
6
Jozef Makohus, SMER - SD
49 hlasov
7
Ľubica Rošková, SMER - SD
47 hlasov
8
Jana Cibereová, SMER - SD
41 hlasov
9
Andrea Sisák, NEKA
39 hlasov
10
Valéria Eľková, NEKA
30 hlasov
11
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
26 hlasov
12
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
13
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
14
Oliver Petrík, NEKA
12 hlasov
15
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
16
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
17
Martin Magura, SMS
10 hlasov
18
Milan Potocký, NEKA
10 hlasov
19
Gabriel Timko, SMS
8 hlasov
20
Rastislav Olexa, NEKA
8 hlasov
21
Martin Stripai, SMS
7 hlasov
22
Miroslav Surmánek, NOVA
7 hlasov
23
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
6 hlasov
24
Jozef Jusko, ÚSVIT
6 hlasov
25
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
6 hlasov
26
Mária Uchnárová, SMS
5 hlasov
27
Juraj Brecko, KSS
5 hlasov
28
Milan Kaplan, NOVA
5 hlasov
29
Ján Mičuda, NEKA
5 hlasov
30
Pavol Valko, SMS
5 hlasov
31
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
32
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
33
Stanislav Gaľa, SNS
4 hlasov
34
Dagmara Balogová, KSS
3 hlasov
35
Ján Bednár, NOVA
3 hlasov
36
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
37
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
3 hlasov
38
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
39
Imrich Balog, KĽS
3 hlasov
40
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
41
Jaroslav Ferenc, KĽS
2 hlasov
42
Juraj Jevin, SaS
2 hlasov
43
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
44
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlasov
45
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
46
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
47
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
48
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
49
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
50
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
51
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
52
Vladimíra Fortunová, KSS
53
Tibor Varga, SMK-MKP
54
Slavomír Kešeľ, SRÚS
55
Tomáš Bubelíny, NOVA

Volebná účasť

22,27 %

Historický vývoj

21,40 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 34,71 %
23.11. 2013 2. kolo 22,27 %
09.11. 2013 1. kolo 21,40 %