vyberte rok
Rakováokres Čadca

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
51,99%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
29,45%
Peter Sagan ĽSNS
7,73%
Marián Murín NEKA
3,58%
Ján Mikolaj SNS
3,58%
Anton Martvoň NEKA
2,52%
Peter Cibulka NEKA
0,57%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,33%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,24%

Volebná účasť

28,06
%
2017 1. kolo
21,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,06%
2013 1. kolo 21,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Heglas, NEKA
828 hlasov
2
Ján Podmanický, SMER-SD
404 hlasov
3
Martin Šenfeld, NEKA
358 hlasov
4
Milan Gura, SMER-SD
240 hlasov
5
Jozef Marec, NEKA
238 hlasov
6
Jaroslav Velička, NEKA
199 hlasov
7
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
193 hlasov
8
Peter Strapáč, NEKA
181 hlasov
9
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
175 hlasov
10
Jozef Grapa, SMER-SD
172 hlasov
11
Slavomír Kupka, SNS
155 hlasov
12
Jozef Cech, SMER-SD
144 hlasov
13
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
143 hlasov
14
Milan Pišček, SNS
139 hlasov
15
František Kučák, SMER-SD
131 hlasov
16
Andrea Šimurdová, NEKA
120 hlasov
17
Iveta Špaldoňová, SZS
112 hlasov
18
Marcel Šulo, NEKA
111 hlasov
19
Ľubomír Golis, SNS
108 hlasov
20
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
89 hlasov
21
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
87 hlasov
22
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
86 hlasov
23
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
85 hlasov
24
Jozef Kajánek, KSS
80 hlasov
25
Martin Pavlík, NEKA
77 hlasov
26
Eleonóra Nekorancová, NEKA
76 hlasov
27
Anton Varecha, SMER-SD
75 hlasov
28
Juraj Hlavatý, SMER-SD
75 hlasov
29
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
73 hlasov
30
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
69 hlasov
31
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
68 hlasov
32
Martin Birka, NEKA
67 hlasov
33
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
66 hlasov
34
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
35
Renáta Majchráková, NEKA
55 hlasov
36
Peter Kurňava, NEKA
46 hlasov
37
Jozef Balačin, NEKA
42 hlasov
38
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
39
Vladimír Malík, NaS - ns
36 hlasov
40
Dana Jantulíková, NEKA
30 hlasov
41
David Kulla, NEKA
29 hlasov
42
Rastislav Gajdoš, KSS
25 hlasov
43
Marta Cyprichová, ŠANCA
22 hlasov
44
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
45
Michal Balačin, NEKA
13 hlasov
46
Štefan Kompánek, NEKA
12 hlasov
47
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov