vyberte rok
Rákošokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
43,33%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
40,00%
Róbert Bačinský NEKA
8,33%
Vladislav Stanko NEKA
3,33%
Jaroslav Džunko NEKA
1,67%
Lukáš Sisák KSS
1,67%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,67%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

22,99
%
2017 1. kolo
12,72
%
2013 2. kolo
12,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,99%
2013 2. kolo 12,72%
2013 1. kolo 12,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
3
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
4
František Petro, SMER-SD
18 hlasov
5
Radoslav Hodor, NEKA
17 hlasov
6
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
7
Peter Derevjaník, SMER-SD
13 hlasov
8
Jarmila Vaňová, ŠKV
13 hlasov
9
Michal Rečka, SMER-SD
13 hlasov
10
Erika Zámboriová, ŠKV
13 hlasov
11
Ján Kokarda, NEKA
13 hlasov
12
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
13
Mária Dulovičová, NEKA
12 hlasov
14
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
15
Ondrej Bernát, SMER-SD
8 hlasov
16
Pavol Lehotský, NEKA
7 hlasov
17
Monika Gergelová, SNS
6 hlasov
18
Ivan Hriczko, ŠKV
6 hlasov
19
Peter Seman, KSS
5 hlasov
20
Jozef Hric, KSS
5 hlasov
21
Vlastimil Lakatoš, NEKA
5 hlasov
22
Miloš Barcal, NEKA
5 hlasov
23
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
24
Ján Serbin, NEKA
4 hlasov
25
Slavomír Horváth, SNS
4 hlasov
26
Jozef Krešák, ŠANCA
4 hlasov
27
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
28
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
29
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
30
Anetta Strýčková, NEKA
3 hlasov
31
Július Beluscsák, NEKA
3 hlasov
32
Rudolf Varga, VZDOR
2 hlasov
33
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
34
Tomáš Suchý, ŠANCA
2 hlasov
35
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
36
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
37
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
38
Mária Lacková, NEKA
2 hlasov
39
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
40
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
41
Július Begala, NEKA
2 hlasov
42
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasov
43
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
44
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
45
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
46
Martina Dutková, NEKA
1 hlasov
47
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
48
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
50
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
51
Attila Oravecz, MOST - HÍD
52
Csaba Simkó, SMK-MKP
53
Gábor Szalay, SMK-MKP
54
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
55
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
56
Slavomír Borovský, DS
57
Július Grulyo, NEKA
58
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
59
Tamás Iván, SMK-MKP
60
Alexander Képes, SMK-MKP
61
Anton Király, SMK-MKP
62
Ervín Kompuš, NAJ
63
Augustín Köteles, NAJ
64
László Köteles, SMK-MKP
65
Tibor Bráz, NEKA
66
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko