Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
57,14%
Rudolf Bauer KDS
42,86%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
60,61%
Rudolf Bauer KDS
24,24%
Dominika Palaščáková NOVA
3,03%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,03%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,03%
Jaroslav Džunko NEKA
3,03%
Lukáš Sisák KSS
3,03%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Konkoly, SMER - SD
11 hlasov
2
František Petro, SMER - SD
10 hlasov
3
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
4
Ján Marton, NOVA
7 hlasov
5
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
6
Ján Kokarda, NEKA
6 hlasov
7
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
8
Ľubomír Šimko, SMER - SD
6 hlasov
9
Miloš Barcal, NEKA
6 hlasov
10
Ján Bačo, SĽS
6 hlasov
11
Michal Rečka, SMER - SD
5 hlasov
12
Dominika Palaščáková, NOVA
4 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
14
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
15
Viliam Bačo, NEKA
4 hlasov
16
Anton Medvec, NEKA
4 hlasov
17
Božena Letková, NEKA
4 hlasov
18
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
19
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
20
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
21
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
22
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
23
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
24
Viktor Dulina, NEKA
2 hlasov
25
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
26
Róbert Čarny, SNS
2 hlasov
27
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
28
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
29
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
30
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
31
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
32
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
33
Jozef Holečko, NEKA
2 hlasov
34
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
35
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
36
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
37
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
38
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
39
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
40
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
41
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
42
Július Grulyo, NEKA
43
Marián Kertész, PD
44
László Iván, SMK-MKP
45
Ivan Hriczko, NEKA
46
Roman Horváth, SRÚS
47
Ľubica Holováčová, SĽS
48
Jenő Csoltkó, NEKA
49
Alexander Bimbo, SRÚS
50
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51
Anton Király, SMK-MKP
52
László Köteles, SMK-MKP
53
István Zachariaš, SMK-MKP
54
Marián Tóth, SaS
55
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
56
Vladimír Popovič, SMS
57
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
58
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
59
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
60
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
61
Miroslav Bačenko, NEKA

Volebná účasť

12,72 %

Historický vývoj

12,40 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 22,99 %
23.11. 2013 2. kolo 12,72 %
09.11. 2013 1. kolo 12,40 %