Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
35,88%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
22,35%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
19,41%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,06%
Renáta Kolenčíková NEKA
6,47%
Martin Kusenda NEKA
2,94%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,94%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,76%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,18%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
43 hlasov
2
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
31 hlasov
3
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
4
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
31 hlasov
5
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
28 hlasov
6
Jozef Stankovský, NEKA
23 hlasov
7
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
8
Matúš Hubinský, NEKA
22 hlasov
9
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
20 hlasov
10
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
11
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
19 hlasov
12
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
19 hlasov
13
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
14
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
18 hlasov
15
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
18 hlasov
16
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
17
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
17 hlasov
18
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
19
Peter Kochan, NEKA
15 hlasov
20
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
21
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
14 hlasov
22
Jaroslav Blina, KSS
13 hlasov
23
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
24
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
25
Martin Dočkalik, NEKA
9 hlasov
26
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
27
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
28
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
29
Ján Mlynár, REPUBLIKA
9 hlasov
30
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
31
Anton Švec, KSS
8 hlasov
32
Miroslav Polner, NK/NEKA
6 hlasov
33
Renáta Kirková, NK/NEKA
6 hlasov
34
Marian Fázik, NK/NEKA
6 hlasov
35
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
Oľga Hudoková, NK/NEKA
5 hlasov
37
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
38
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
39
Ľubomíra Švecová, KSS
5 hlasov
40
David Gerhát, KSS
4 hlasov
41
Adam Jamrich, KSS
3 hlasov
42
Martin Tarčák, NK/NEKA
3 hlasov

Volebná účasť

43,47 %

Historický vývoj

29.10. 2022 43,47 %
04.11. 2017 1. kolo 21,59 %
23.11. 2013 2. kolo 7,66 %
09.11. 2013 1. kolo 9,52 %