vyberte rok
Rafajovceokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
51,52%
Jozef Mihalčin ĽSNS
21,21%
Andrej Gmitter NEKA
9,09%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
6,06%
František Bednár NAJ
3,03%
Pavol Gašper NEKA
3,03%
František Oľha Šanca
3,03%
Milan Šteiner SZS
3,03%
Ján Garaj NEKA
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

25,75
%
2017 1. kolo
20,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,75%
2013 1. kolo 20,74%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
21 hlasov
2
Stanislav Obický, NEKA
12 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
8 hlasov
4
Ľubomír Lukič, SMER-SD
7 hlasov
5
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
6
Jozef Baran, SMER-SD
6 hlasov
7
Juraj Kuročka, SMER-SD
5 hlasov
8
Mária Kurovská, NaS - ns
5 hlasov
9
Marta Vagaská, SNS
4 hlasov
10
Alfonz Kobielský, NEKA
4 hlasov
11
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
12
Martina Hliboká, SOĽ
4 hlasov
13
Roman Goroľ, EDS
4 hlasov
14
Štefan Hreha, SMER-SD
4 hlasov
15
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
16
Jozef Berta, SMER-SD
3 hlasov
17
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
3 hlasov
18
Peter Kocák, NEKA
3 hlasov
19
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
20
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
21
Ondrej Hreha, SZS
3 hlasov
22
Ján Laco, ŠANCA
2 hlasov
23
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
24
Peter Novák, SNS
2 hlasov
25
Štefan Straka, NEKA
2 hlasov
26
Peter Treciak, NaS - ns
2 hlasov
27
Blažena Matisová, NEKA
2 hlasov
28
Jozef Karchňak, ÚSVIT
2 hlasov
29
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
30
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Monika Palková, SP
1 hlasov
32
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
33
Zuzana Zavadská, SZ
1 hlasov
34
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Ján Katriňák, RIS
1 hlasov
36
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
37
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
38
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
39
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
40
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
41
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
42
Andrej Krišanda, SNS
1 hlasov
43
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov
44
Dušan Vilenik, SNS
45
Miroslava Urbanová, NaS - ns
46
Ján Pivovarník, SNS
47
Ivan Koščík, NEKA
48
Ľubomír Pidaný, SNS
49
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50
Miroslav Baník, NEKA
51
Samuel Bruss, NEKA
52
Miroslav Kroka, NP
53
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54
Miroslav Gešper, NEKA