Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
57,14%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10,71%
Štefan Straka KSS
7,14%
Jozef Mihalčin SĽS
7,14%
Dorota Bujňáková NP
3,57%
Anton Korba NEKA
3,57%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,57%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,57%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
3,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Molek, SMER - SD
10 hlasov
2
Matúš Krajňák, SĽS
7 hlasov
3
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
4
Ľubomír Lukič, SMER - SD
6 hlasov
5
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
6
Dušan Haľko, SNS
6 hlasov
7
Lukáš Bičej, KOS
6 hlasov
8
Gabriel Vilcega, NaS - ns
5 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER - SD
4 hlasov
10
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
11
Ján Šimko, NaS - ns
4 hlasov
12
Ján Ragan, SMER - SD
4 hlasov
13
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
14
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
3 hlasov
15
Ján Popaďak, 99%, PaS
3 hlasov
16
Ladislav Hromada, NOVA
2 hlasov
17
Marta Baniková, 99%, PaS
2 hlasov
18
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
19
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
20
Michal Džuka, SOĽ
2 hlasov
21
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
22
Štefan Straka, KSS
2 hlasov
23
Marcela Pčolinská, NOVA
2 hlasov
24
Ján Macuga, EDS
2 hlasov
25
Milan Madura, ĽS-HZDS
2 hlasov
26
Ján Katriňák, SRK
2 hlasov
27
Miroslav Kaliaš, SRK
2 hlasov
28
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
29
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
30
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
31
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
32
Anton Korba, NEKA
1 hlasov
33
Jozef Berta, SMER - SD
1 hlasov
34
Dávid Capik, SNS
1 hlasov
35
Marek Cerula, SNS
1 hlasov
36
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
37
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
38
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
39
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
40
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
41
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
42
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
43
Vincent Antoš, KSS
44
Ján Čižik, 99%, PaS
45
Ján Jevín, SNS
46
Jozef Tomašik, SNS
47
Paulína Sopková, NaS - ns
48
Emília Rujaková, SĽS
49
Milan Reich, KOS
50
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
51
Monika Palková, Z-SNP
52
Peter Ondko, NEKA
53
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
54
Jozef Mihalčin, SĽS
55
Eva Lenková, NaS - ns
56
Mária Kurovská, NaS - ns
57
Rastislav Košalko, KOS
58
Jozef Karchňák, ÚSVIT
59
Radovan Kapraľ, KOS
60
Alfonz Kaliaš, SRÚS
61
Miroslava Urbanová, NaS - ns

Volebná účasť

25,75
%
2017 1. kolo
20,74
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,75%
2013 1. kolo 20,74%