vyberte rok
Radzovceokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
47,17%
Marian Kotleba ĽSNS
14,39%
Jozef Šimko NEKA
7,78%
Igor Kašper NEKA
6,37%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
6,37%
Martin Juhaniak NEKA
5,42%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,89%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,65%
Milan Urbáni SMS
1,65%
Miroslav Gálik NAS
1,42%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,42%
Pavel Greksa NEKA
1,18%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,18%
Znenek Očovan NAJ
0,71%
Alena Piovarčiová NP
0,71%
Jozef Sásik SĽSAH
0,47%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,24%

Volebná účasť

32,95
%
2017 1. kolo
17,34
%
2013 2. kolo
29,97
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,95%
2013 2. kolo 17,34%
2013 1. kolo 29,97%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Péter György, SMK-MKP
327 hlasov
2
Péter Csúsz, SMK-MKP
275 hlasov
3
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
244 hlasov
4
Attila Agócs, MOST - HÍD
198 hlasov
5
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
176 hlasov
6
László Kerekes, SMK-MKP
150 hlasov
7
Rudolf Slivka, SNS
57 hlasov
8
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
9
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
43 hlasov
10
Zoltán Balog, NEKA
40 hlasov
11
Juraj Pelč, NEKA
33 hlasov
12
István Mázik, MKDA-MKDSZ
29 hlasov
13
Pavol Baculík, NEKA
19 hlasov
14
Tibor Tóth, MOST - HÍD
18 hlasov
15
Branislav Hámorník, SMER-SD
16 hlasov
16
Denisa Nincová, NEKA
15 hlasov
17
Pavel Greksa, NEKA
15 hlasov
18
Štefan Kertész, MOST - HÍD
12 hlasov
19
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
20
Ján Mičuda, SMER-SD
10 hlasov
21
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
22
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
23
Pavol Križo, SNS
9 hlasov
24
Jozef Bari, SRK
9 hlasov
25
Karol Ferencz, MOST - HÍD
9 hlasov
26
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
27
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
7 hlasov
28
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
29
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
31
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
32
Ján Svoreň, KSS
5 hlasov
33
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
34
Jana Haláková, SMER-SD
5 hlasov
35
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
36
Lucia Kašiarová, KSS
3 hlasov
37
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
38
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
39
Marian Šulek, KSS
2 hlasov
40
Lukáš Čavoj, NEKA
2 hlasov
41
Milan Alberti, NEKA
2 hlasov
42
Július Čipčala, SRK
1 hlasov
43
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
44
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov