Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
35,00%
Milan Mazurek REPUBLIKA
27,00%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
23,00%
Ján Bync NEKA
6,00%
Michal Biganič NEKA
5,00%
Patrícia Reváková NK/NEKA
2,00%
Filip Kuffa ŽIVOT
1,00%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
1,00%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Samuel Bruss, NEKA
40 hlasov
2
Jozef Baran, NEKA
23 hlasov
3
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
23 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
14 hlasov
5
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
6
Stanislav Duda, NEKA
13 hlasov
7
Jana Kočišová, REPUBLIKA
12 hlasov
8
Peter Kocák, NEKA
9 hlasov
9
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
10
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
11
Marek Cerula, NEKA
8 hlasov
12
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
8 hlasov
13
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
14
Ján Hajduch, NEKA
8 hlasov
15
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
7 hlasov
16
Michal Jenčo, NEKA
7 hlasov
17
Ján Fenčák, NEKA
6 hlasov
18
Cyril Melničák, REPUBLIKA
6 hlasov
19
Marián Smolák, NEKA
6 hlasov
20
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
21
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
5 hlasov
22
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
5 hlasov
23
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
24
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
5 hlasov
25
Peter Soták, DOMOV-NS
5 hlasov
26
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
27
Roman Lazúr, NEKA
4 hlasov
28
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
29
Miroslav Gešper, ŽIVOT
3 hlasov
30
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
3 hlasov
31
Alfonz Kobielský, NEKA
3 hlasov
32
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
33
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
34
Andrej Krišanda, SNS
2 hlasov
35
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
2 hlasov
36
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
2 hlasov
37
Ján Tancoš, NEKA
2 hlasov
38
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
39
Stanislav Obický, NEKA
1 hlasov
40
Helena Kosťová, ÚSVIT
1 hlasov
41
Štefan Kolesár, NEKA
1 hlasov
42
Ján Obšinč, SNS
1 hlasov
43
Lukáš Horváth, NEKA

Volebná účasť

68,60 %

Historický vývoj

29.10. 2022 68,60 %
04.11. 2017 1. kolo 27,01 %
09.11. 2013 1. kolo 25,43 %