vyberte rok
Radvanovceokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
36,17%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
19,15%
Jozef Mihalčin ĽSNS
19,15%
Miroslav Škvarek SNS
8,51%
Ján Garaj NEKA
4,26%
Andrej Gmitter NEKA
4,26%
Milan Šteiner SZS
4,26%
František Oľha Šanca
2,13%
Jozef Šváč NP
2,13%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA

Volebná účasť

27,01
%
2017 1. kolo
25,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,01%
2013 1. kolo 25,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Hliboká, SOĽ
17 hlasov
2
Samuel Bruss, NEKA
16 hlasov
3
Ján Pivovarník, SNS
11 hlasov
4
Štefan Straka, NEKA
10 hlasov
5
Ján Ragan, NEKA
8 hlasov
6
Jozef Baran, SMER-SD
6 hlasov
7
Juraj Kuročka, SMER-SD
6 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER-SD
5 hlasov
9
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
10
Peter Novák, SNS
5 hlasov
11
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
12
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
13
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
14
Štefan Hreha, SMER-SD
4 hlasov
15
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
16
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
17
Marta Vagaská, SNS
4 hlasov
18
Miroslav Baník, NEKA
4 hlasov
19
Jozef Berta, SMER-SD
3 hlasov
20
Milan Bužo, EDS
3 hlasov
21
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
22
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
23
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
24
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
25
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasov
26
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
27
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
28
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlasov
29
Stanislav Obický, NEKA
1 hlasov
30
Monika Palková, SP
1 hlasov
31
Blažena Matisová, NEKA
1 hlasov
32
Andrej Krišanda, SNS
1 hlasov
33
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
34
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
35
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
36
Dušan Vilenik, SNS
1 hlasov
37
Roman Goroľ, EDS
1 hlasov
38
Zuzana Zavadská, SZ
1 hlasov
39
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
40
Ľubomír Pidaný, SNS
41
Miroslav Gešper, NEKA
42
Miroslav Kroka, NP
43
Peter Kocák, NEKA
44
Alfonz Kobielský, NEKA
45
Ján Katriňák, RIS
46
Ján Laco, ŠANCA
47
Mária Kurovská, NaS - ns
48
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Jozef Karchňak, ÚSVIT
50
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
51
Ivan Koščík, NEKA
52
Michal Huňák, EDS
53
Anton Orokocký, VZDOR
54
Jaroslav Makatúra, SMER-SD