Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
39,53%
Anton Korba NEKA
30,23%
Štefan Straka KSS
13,95%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9,30%
Dorota Bujňáková NP
4,65%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,33%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Korba, NEKA
14 hlasov
2
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
3
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
4
Ján Ragan, SMER - SD
10 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER - SD
9 hlasov
6
Štefan Straka, KSS
9 hlasov
7
Dušan Molek, SMER - SD
9 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER - SD
6 hlasov
9
Jozef Berta, SMER - SD
6 hlasov
10
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
11
Dávid Capik, SNS
5 hlasov
12
Gabriel Vilcega, NaS - ns
4 hlasov
13
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
14
Dušan Haľko, SNS
4 hlasov
15
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
16
Ľubomír Pidany, SĽS
4 hlasov
17
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
18
Emília Rujaková, SĽS
3 hlasov
19
Peter Ondko, NEKA
3 hlasov
20
Lukáš Bičej, KOS
3 hlasov
21
Matúš Krajňák, SĽS
3 hlasov
22
Marek Cerula, SNS
3 hlasov
23
Eva Lenková, NaS - ns
3 hlasov
24
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
3 hlasov
25
Marta Baniková, 99%, PaS
2 hlasov
26
Jozef Džurdženík, SNS
2 hlasov
27
Anton Pavúk, NOVA
2 hlasov
28
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
29
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
30
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
2 hlasov
31
Marcela Pčolinská, NOVA
2 hlasov
32
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
33
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
34
Rastislav Košalko, KOS
1 hlasov
35
Milan Madura, ĽS-HZDS
1 hlasov
36
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
37
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
38
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
39
Ján Šimko, NaS - ns
1 hlasov
40
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
41
Jozef Tomašik, SNS
1 hlasov
42
Michal Džuka, SOĽ
1 hlasov
43
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
44
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
45
Miroslav Hlavatý, SĽS
46
Ladislav Hromada, NOVA
47
Alfonz Kaliaš, SRÚS
48
Miroslav Kaliaš, SRK
49
Radovan Kapraľ, KOS
50
Jozef Karchňák, ÚSVIT
51
Ján Katriňák, SRK
52
Mária Kurovská, NaS - ns
53
Ján Macuga, EDS
54
Jozef Mihalčin, SĽS
55
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
56
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
57
Ján Popaďak, 99%, PaS
58
Milan Reich, KOS
59
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
60
Paulína Sopková, NaS - ns
61
Miroslav Gešper, NEKA

Volebná účasť

27,01
%
2017 1. kolo
25,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,01%
2013 1. kolo 25,43%