Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
72,35%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
17,88%
Milan Belica NEKA
3,63%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
1,68%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,12%
Martin Kusenda NEKA
0,84%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,56%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,56%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,56%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,56%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
232 hlasov
2
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
200 hlasov
3
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
190 hlasov
4
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
157 hlasov
5
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
143 hlasov
6
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
127 hlasov
7
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
114 hlasov
8
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
85 hlasov
9
Jozef Jobbágy, NEKA
67 hlasov
10
Zsolt Feszty, NEKA
50 hlasov
11
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
33 hlasov
12
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
33 hlasov
13
Peter Antal, Progresívne Slovensko
30 hlasov
14
Péter Korpás, NEKA
27 hlasov
15
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
24 hlasov
16
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
23 hlasov
17
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
18
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
19
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
21 hlasov
20
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
21
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
16 hlasov
22
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
23
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
24
István Samu, NEKA
13 hlasov
25
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
26
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
11 hlasov
27
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
11 hlasov
28
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
11 hlasov
29
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
30
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
31
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
32
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
33
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
34
Gyula Köles, NK/NEKA
7 hlasov
35
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
6 hlasov
36
Roman Németh, SMER - SD, SNS
5 hlasov
37
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
38
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
3 hlasov
39
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
2 hlasov
40
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov

Volebná účasť

73,80 %

Historický vývoj

29.10. 2022 73,80 %
04.11. 2017 1. kolo 33,44 %
23.11. 2013 2. kolo 30,01 %
09.11. 2013 1. kolo 32,26 %