Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
44,70%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
17,42%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
12,63%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
6,82%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
4,29%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
4,04%
Andrea Starinská NK/NEKA
4,04%
Miroslav Urban REPUBLIKA
2,78%
Marián Murín NEKA
2,53%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
0,76%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Podmanický, SMER - SD
342 hlasov
2
Martin Baník, REPUBLIKA
181 hlasov
3
Juraj Hlavatý, NEKA
165 hlasov
4
Jozef Grapa, Hlas - sociálna demokracia
151 hlasov
5
Anna Belousovová, NEKA
122 hlasov
6
Peter Strapáč, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
102 hlasov
7
Milan Gura, NEKA
63 hlasov
8
Martin Šenfeld, NEKA
62 hlasov
9
Matej Šimášek, Hlas - sociálna demokracia
56 hlasov
10
Ľubomír Kubla, NaS - ns
43 hlasov
11
Pavol Holeštiak, NEKA
40 hlasov
12
Milan Pišček, NEKA
37 hlasov
13
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
14
Jozef Cech, Hlas - sociálna demokracia
32 hlasov
15
Marián Kubala, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
25 hlasov
16
Peter Jurga, SMER - SD
23 hlasov
17
Anna Trauerová, SMER - SD
22 hlasov
18
Jozef Vražel, SMER - SD
19 hlasov
19
Marianna Bebčáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
20
Renáta Majchráková, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
15 hlasov
21
Jozef Pajer, Skúsme to inak, SaS, OKS
15 hlasov
22
Jozef Mozol, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
14 hlasov
23
Dana Jašurková, NEKA
12 hlasov
24
Marcel Šulo, SNS
12 hlasov
25
Danka Jašurková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
12 hlasov
26
Erik Kajánek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
11 hlasov
27
Denis Maslák, REPUBLIKA
10 hlasov
28
Stanislav Cyprich, NEKA
10 hlasov
29
Martin Klimek, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
30
Michal Krenžel, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
31
Martin Kučerík, Progresívne Slovensko
8 hlasov
32
Tomáš Urbaník, NEKA
8 hlasov
33
Martin Pavlík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
34
Xénia Šurhaňáková, NEKA
7 hlasov
35
Jozef Kajánek, KSS
7 hlasov
36
Radoslav Zajac, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
37
Peter Staškovan, NK/NEKA
6 hlasov
38
Jaroslav Klus, KSS
6 hlasov
39
Ľubomír Golis, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
40
Juraj Vrba, REPUBLIKA
5 hlasov
41
Peter Šimčisko, ŽIVOT
5 hlasov
42
Ľudovít Cabuk, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
43
Marta Sláviková, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
44
Marián Masnica, SMER - SD
4 hlasov
45
Tomáš Rudinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
46
Pavla Šimeková, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
47
Zuzana Staníková, ŽIVOT
2 hlasov
48
Eleonóra Rudinská, SMER - SD
2 hlasov

Volebná účasť

69,89 %

Historický vývoj

29.10. 2022 69,89 %
04.11. 2017 1. kolo 24,74 %
09.11. 2013 1. kolo 27,01 %