vyberte rok
Radošovceokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
48,96%
Tibor Mikuš NEKA
46,88%
Jaroslav Cehlárik NEKA
3,13%
Márius Novák NP
1,04%
József Berényi SMK
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

31,56
%
2017 1. kolo
21,89
%
2013 2. kolo
18,34
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,56%
2013 2. kolo 21,89%
2013 1. kolo 18,34%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Zachar, SMER-SD
36 hlasov
2
Július Zemko, SMER-SD
32 hlasov
3
Augustín Hambálek, SMER-SD
29 hlasov
4
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
5
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
6
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
7
Tibor Pekarčík, NEKA
23 hlasov
8
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
9
Marián Galbavý, NEKA
21 hlasov
10
Matej Lančarič, NEKA
21 hlasov
11
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
20 hlasov
12
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
13
Šimon Štefunko, NEKA
16 hlasov
14
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
15
Marek Neštický, NEKA
14 hlasov
16
Martin Uhlík, NEKA
13 hlasov
17
Vladimír Púčik, SMER-SD
12 hlasov
18
Jozef Klokner, NEKA
12 hlasov
19
Norbert Halász, NEKA
11 hlasov
20
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
21
Jaroslav Jánoš, NEKA
10 hlasov
22
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
23
Peter Sloboda, NEKA
9 hlasov
24
Bystrík Stanko, NEKA
8 hlasov
25
Elena Kátlovská, NEKA
8 hlasov
26
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
27
Štefan Krištofík, SMER-SD
7 hlasov
28
Iveta Bakičová, NEKA
7 hlasov
29
Ľubomír Antal, SMER-SD
7 hlasov
30
Juraj Novota, NEKA
7 hlasov
31
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
32
Jaroslav Cehlárik, NEKA
5 hlasov
33
Viera Gbelcová, SNS
5 hlasov
34
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
35
Marta Gubrická, SMER-SD
5 hlasov
36
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Juraj Janček, DOMA DOBRE
4 hlasov
38
Jozef Pobiecký, NEKA
4 hlasov
39
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
40
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
41
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
42
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
43
Valburga Lobotková, SMER-SD
3 hlasov
44
Peter Chmela, NEKA
3 hlasov
45
Rudolf Šulek, NAJ
3 hlasov
46
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
47
Marián Semáč, NAJ
2 hlasov
48
Vladimír Kozmál, SNS
2 hlasov
49
Jakub Mišek, NEKA
2 hlasov
50
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
51
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
2 hlasov
52
Zuzana Frišová, DOST
2 hlasov
53
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
54
Peter Bartovič, MOST - HÍD
1 hlasov
55
Peter Haščík, NEKA
1 hlasov
56
Jozef Koricina, NEKA
1 hlasov
57
Martin Ostrovský, SNS
1 hlasov
58
Norbert Pavlovič, KSS
1 hlasov
59
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
60
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
1 hlasov
61
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
1 hlasov
62
Anna Šimončičová, SNS
1 hlasov
63
Pavol Gabriška, DOST
64
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
65
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
66
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
67
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
68
Marcel Behro, NEKA
69
Peter Sita, NEKA