Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tibor Mikuš NEKA
98,61%
József Berényi SMK-MKP, OKS
1,39%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ivan Uhliarik SDKÚ - DS, KDH
49,12%
Tibor Mikuš NEKA
43,86%
Andrej Richnák NP
3,51%
József Berényi OKS, SMK-MKP
1,75%
Jozef Ravasz SRÚS
1,75%
József Nagy MOST - HÍD

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Mikúš, NOVA
151 hlasov
2
Stanislav Chovanec, SMER - SD
77 hlasov
3
Zdenko Čambal, NEKA
65 hlasov
4
Lukáš Tisoň, SDKÚ - DS, KDH
64 hlasov
5
Daniel Vidovič, SDKÚ - DS, KDH
57 hlasov
6
Jozef Hazlinger, SMER - SD
25 hlasov
7
Štefan Bošnák, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
8
Karol Zachar, SMER - SD
20 hlasov
9
Miroslav Jureňa, SNS
20 hlasov
10
Vladimír Butko, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
11
Vladimír Horák, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
12
Martin Heriban, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
13
Silvia Hojerová, SMER - SD
17 hlasov
14
Rastislav Mráz, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
15
Tomáš Zboril, NOVA
13 hlasov
16
Štefan Krištofík, ĽS-HZDS
10 hlasov
17
Jozef Pobiecký, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
18
Ján Jobb, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
19
Emília Nádlerová, SNS
8 hlasov
20
Marián Viskupič, OKS, SaS
7 hlasov
21
Bohumil Chmelík, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
22
Kvetoslava Tibenská, SMER - SD
7 hlasov
23
Marek Krupa, OKS, SaS
7 hlasov
24
Augustín Hambálek, SMER - SD
7 hlasov
25
Ľubomír Antal, SMER - SD
6 hlasov
26
Lucia Kröllerová, SMS
6 hlasov
27
Bianka Branišová, SMS
6 hlasov
28
Jozef Pikna, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
29
Katarína Jelačičová, SMER - SD
6 hlasov
30
Bystrík Stanko, SMER - SD
5 hlasov
31
Blažena Královičová, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
32
Miloš Krištofík, SMER - SD
5 hlasov
33
Jaroslav Studený, KSS
5 hlasov
34
Lenka Trnková, SMS
5 hlasov
35
Zuzana Ryšková, OKS, SaS
4 hlasov
36
Marta Gubrická, SMER - SD
4 hlasov
37
Pavel Ďurko, NOVA
4 hlasov
38
Pavol Nemec, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
39
Branislav Mikitka, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
40
Jozef Klokner, NEKA
4 hlasov
41
Matej Šrubař, OKS, SaS
4 hlasov
42
Andrej Richnák, NP
4 hlasov
43
Dušan Lamoš-Feré, SMS
4 hlasov
44
Pavel Olah, KSS
4 hlasov
45
Mikuláš Santner, NOVA
3 hlasov
46
Ivan Dudáš, NOVA
3 hlasov
47
Viera Mikulášiková, ND
3 hlasov
48
Lenka Lopašovská, SMS
3 hlasov
49
Ladislav Roman, NEKA
2 hlasov
50
Natália Blahová, OKS, SaS
2 hlasov
51
Jozef Kozoň, NEKA
2 hlasov
52
Vladimír Maček, NOVA
2 hlasov
53
Jozef Šandor, SRK
1 hlasov
54
Ján Skukálek, ND
1 hlasov
55
Filip Rendoš, SNS
1 hlasov
56
Martin Polák, SNS
1 hlasov
57
Ivan Jakabovič, NP
1 hlasov
58
Eva Zatková, ĽS-HZDS
59
Radoslav Kalný, MOST - HÍD
60
Eduard Majerský, ND
61
Radomír Jaček, PD
62
Slavomír Tatranský, SNS
63
Stanislav Žigmund, SRK

Volebná účasť

31,56
%
2017 1. kolo
21,89
%
2013 2. kolo
18,34
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,56%
2013 2. kolo 21,89%
2013 1. kolo 18,34%