Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
72,36%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
12,06%
Adrián Mikuš NEKA
6,53%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
4,52%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
3,02%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
1,51%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
50 hlasov
2
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
50 hlasov
3
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
39 hlasov
4
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
38 hlasov
5
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
37 hlasov
6
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
34 hlasov
7
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
34 hlasov
8
Michal Ďureje, NEKA
33 hlasov
9
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
30 hlasov
10
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
29 hlasov
11
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
27 hlasov
12
Ladislav Smatana, NEKA
26 hlasov
13
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
26 hlasov
14
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
25 hlasov
15
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
24 hlasov
16
Katarína Svobodová, NEKA
24 hlasov
17
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
23 hlasov
18
Silvia Grúberová, NEKA
23 hlasov
19
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
23 hlasov
20
Zuzana Hujsiová, NEKA
21 hlasov
21
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
20 hlasov
22
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
20 hlasov
23
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
19 hlasov
24
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
19 hlasov
25
Mária Šramková, NEKA
18 hlasov
26
Martin Drozd, NEKA
18 hlasov
27
Ladislav Procházka, NEKA
16 hlasov
28
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
16 hlasov
29
Juraj Leporis, NEKA
16 hlasov
30
Dušan Šimka, NEKA
15 hlasov
31
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
15 hlasov
32
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
14 hlasov
33
Helena Dadíková, NEKA
14 hlasov
34
Silvia Bošnovičová, NEKA
14 hlasov
35
Andrea Filt, DS
13 hlasov
36
Ľuboš Jelačič, NEKA
13 hlasov
37
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
13 hlasov
38
Alojz Vlčko, NEKA
12 hlasov
39
Igor Sojka, KSS
12 hlasov
40
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
41
Michal Dobiš, NEKA
12 hlasov
42
Vladimír Revický, REPUBLIKA
11 hlasov
43
Ambróz Jamriško, NEKA
10 hlasov
44
Tomáš Tines, NEKA
10 hlasov
45
Miroslav Ertel, DS
10 hlasov
46
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
47
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
48
Radoslav Iždinský, NEKA
8 hlasov
49
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
8 hlasov
50
Michaela Brunclíková, NEKA
8 hlasov
51
Viera Mrázová, NEKA
8 hlasov
52
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
53
Branislav Doboš, REPUBLIKA
6 hlasov
54
Tomáš Šujan, NEKA
6 hlasov
55
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
6 hlasov
56
Eva Hodásová, KSS
5 hlasov
57
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
5 hlasov
58
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
59
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
4 hlasov
60
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
4 hlasov

Volebná účasť

47,32 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,32 %
04.11. 2017 1. kolo 32,54 %
09.11. 2013 1. kolo 17,55 %