vyberte rok
Radnovceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
60,57%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
16,13%
Jozef Šimko NEKA
10,75%
Igor Kašper NEKA
5,73%
Marian Kotleba ĽSNS
2,15%
Pavel Greksa NEKA
1,43%
Miroslav Gálik NAS
1,08%
Martin Juhaniak NEKA
0,72%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,36%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,36%
Znenek Očovan NAJ
0,36%
Milan Urbáni SMS
0,36%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

51,63
%
2017 1. kolo
25,53
%
2013 2. kolo
22,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,63%
2013 2. kolo 25,53%
2013 1. kolo 22,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Aladár Bari, MOST - HÍD
242 hlasov
2
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
152 hlasov
3
Vojtech Kökény, SRK
102 hlasov
4
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
97 hlasov
5
Peter Juhász, SMK-MKP
91 hlasov
6
Ferenc Auxt, SMK-MKP
73 hlasov
7
Vojtech Szajkó, SRK
71 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
54 hlasov
9
Ladislav Rigó, SMK-MKP
52 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
40 hlasov
11
Ladislav Lang, MOST - HÍD
20 hlasov
12
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
16 hlasov
13
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
14
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
12 hlasov
15
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
16
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
11 hlasov
17
Róbert Čipka, KSS
8 hlasov
18
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Aneta Vargicová, SNS
7 hlasov
20
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
22
Lukáš Kvietok, SMER-SD
6 hlasov
23
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
24
Michal Bagačka, SMER-SD
4 hlasov
25
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
26
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Gejza Mede, NEKA
3 hlasov
28
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Martin Pliešovský, SNS
3 hlasov
30
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
31
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
32
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Anatolij Jefimov, KSS
2 hlasov
34
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
35
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
36
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
37
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
39
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
40
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
41
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
42
Peter Mináč, SMER-SD
43
Stanislava Zvarová, SMER-SD
44
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
45
Miroslava Vargová, NEKA
46
Zdenek Očovan, NAJ
47
Ján Lichanec, NEKA
48
Stanislav Krahulec, NEKA
49
Miroslava Grendelová, KSS