Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
39,35%
Milan Belica NEKA
27,80%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
12,27%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
9,03%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,69%
Martin Kusenda NEKA
3,97%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,44%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,72%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,72%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Petráš, NEKA
181 hlasov
2
Martin Búry, NEKA
113 hlasov
3
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
96 hlasov
4
Marcel Filaga, NEKA
53 hlasov
5
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
47 hlasov
6
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
43 hlasov
7
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
42 hlasov
8
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
37 hlasov
9
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
32 hlasov
10
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
11
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
31 hlasov
12
Miloš Rybár, NEKA
29 hlasov
13
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
14
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
24 hlasov
15
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
22 hlasov
16
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
17
Jozef Zaťko, NK/NEKA
21 hlasov
18
Marek Šimunek, NEKA
20 hlasov
19
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
19 hlasov
20
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
21
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
22
Judita Laššáková, NEKA
16 hlasov
23
Peter Podbehlý, NEKA
13 hlasov
24
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
25
Otokar Klein, NEKA
13 hlasov
26
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
27
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
13 hlasov
28
Alena Jaššová, REPUBLIKA
12 hlasov
29
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
12 hlasov
30
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
31
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
32
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
33
Richard Gajdoš, NEKA
10 hlasov
34
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
35
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
36
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
37
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
38
Adam Meško, DOMOV-NS
8 hlasov
39
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
8 hlasov
40
Dušan Pukanec, NK/NEKA
8 hlasov
41
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
42
Michal Prešinský, REPUBLIKA
8 hlasov
43
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
8 hlasov
44
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
8 hlasov
45
Ivan Katona, NEKA
7 hlasov
46
Pavol Timko, REPUBLIKA
7 hlasov
47
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
7 hlasov
48
Peter Chmelo, REPUBLIKA
7 hlasov
49
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
6 hlasov
50
Erik Kliment, NEKA
5 hlasov
51
František Slávik, Progresívne Slovensko
5 hlasov
52
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
53
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
5 hlasov
54
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
55
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
56
Gabriel Katona, NEKA
5 hlasov
57
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
58
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
59
Denis Gondžala, REPUBLIKA
3 hlasov
60
Miroslav Kleman, NK/NEKA
2 hlasov
61
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2 hlasov
62
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
2 hlasov
63
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
64
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
65
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasov
66
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
67
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
68
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
69
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
70
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Volebná účasť

53,00 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,00 %
04.11. 2017 1. kolo 35,84 %
23.11. 2013 2. kolo 22,61 %
09.11. 2013 1. kolo 29,08 %