Rad okres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka KDH, SZÖVETSÉG - ALIANCIA,...
74,27%
Juraj Ďurove Socialisti.sk
7,05%
Monika Sofiya Soročinová NEKA
3,73%
Erik Ňarjaš OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ZA ĽUDÍ,...
2,90%
Viliam Zahorčák SMER - SD, SME RODINA, SNS, ŽIVOT,...
2,49%
Stanislav Mizík ĽS Naše Slovensko
2,07%
Ivan Hriczko SIM
1,66%
Tomáš Janco REPUBLIKA
1,66%
Vladislav Stanko NEKA
1,66%
Juraj Sinay NEKA
1,24%
Róbert Suja Hlas - sociálna demokracia
1,24%
Džemal Kodrazi PRINCÍP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Želinský, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
169 hlasov
2
Karol Pataky, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
161 hlasov
3
Csaba Furik, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
147 hlasov
4
Gejza Sačko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
136 hlasov
5
Peter Pandy, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
124 hlasov
6
József Kopasz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
117 hlasov
7
Ján Juhász, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
109 hlasov
8
Ladislav Kocsis, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
71 hlasov
9
Štefan Bűti, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
33 hlasov
10
Tibor Šikora, SMER - SD, SME RODINA
32 hlasov
11
Zuzana Cingeľová, Socialisti.sk
23 hlasov
12
Gabriela Zvolenská, NEKA
21 hlasov
13
Melinda Erdélyi Török, Magyar Fórum - Maďarské fórum
21 hlasov
14
Mária Krupská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
18 hlasov
15
Juraj Banik, Socialisti.sk
18 hlasov
16
Róbert Puci, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
17
Katarína Albertová, Socialisti.sk
15 hlasov
18
Milan Leško, REPUBLIKA
13 hlasov
19
Jozef Tóth, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
20
Martin Dzielavský, SMER - SD, SME RODINA
11 hlasov
21
Cyril Korpesio, NEKA
9 hlasov
22
Patrik Prokopovič, NEKA
9 hlasov
23
Marianna Babiaková Kapcalová, NEKA
9 hlasov
24
Ladislav Ivan, NEKA
9 hlasov
25
Peter Bačkovský, SaS, Progresívne...
8 hlasov
26
Peter Bobík, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
8 hlasov
27
Marián Sabó, SMER - SD, SME RODINA
8 hlasov
28
Peter Barilla, SMER - SD, SME RODINA
8 hlasov
29
Jindřich Sosna, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
30
Vladimír Seman, NEKA
7 hlasov
31
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
32
Marta Rusnáková, Hnutie ONÁS
7 hlasov
33
Mária Kolesarová, KSS
7 hlasov
34
Blažej Béda, NK/NEKA
7 hlasov
35
Dominik Frajkor, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
36
Marek Andráš, NEKA
6 hlasov
37
Miloš Ferko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
6 hlasov
38
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
39
Július Hajdu, SMER - SD, SME RODINA
6 hlasov
40
Marek Dragula, SaS, Progresívne...
6 hlasov
41
Marek Čižmár, NEKA
5 hlasov
42
Metod Ševčík, NEKA
5 hlasov
43
Erik Biž, KDH
5 hlasov
44
Róbert Vass, NEKA
4 hlasov
45
Rastislav Jílek, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
46
Milan Malý, KSS
3 hlasov
47
Andrej Puci, Demokrati Slovenska
3 hlasov
48
Peter Onuščák, SaS, Progresívne...
3 hlasov
49
Magdaléna Haburová, NEKA
3 hlasov
50
František Čuchráč, NEKA
3 hlasov
51
Juraj Lenhardt, SaS, Progresívne...
3 hlasov
52
Slavomír Illeš, SNS
3 hlasov
53
Mário Schreiter, KSS
3 hlasov
54
Milan Filip, NK/NEKA
2 hlasov
55
Ján Dobránsky, KDH
2 hlasov
56
Peter Sovák, KDH
2 hlasov
57
Milan Mika, NEKA
2 hlasov
58
Marek Kožuch, NEKA
2 hlasov
59
Martin Galgoczy, KDH
2 hlasov
60
Denisa Maková, KSS
1 hlasov
61
Tibor Filko, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov

Volebná účasť

66,11 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,11 %
04.11. 2017 1. kolo 29,86 %
23.11. 2013 2. kolo 23,89 %
09.11. 2013 1. kolo 22,61 %