Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
89,72%
Rudolf Bauer KDS
10,28%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
65,63%
Rudolf Bauer KDS
18,75%
Ivan Kuhn OKS
5,21%
Jozef Holečko NEKA
4,17%
Dominika Palaščáková NOVA
2,08%
Lukáš Sisák KSS
2,08%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,04%
Jaroslav Džunko NEKA
1,04%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54 hlasov
2
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51 hlasov
3
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41 hlasov
4
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
41 hlasov
5
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
39 hlasov
6
Mária Szuperák, SMK-MKP
36 hlasov
7
Csaba Furik, SMK-MKP
35 hlasov
8
Ladislav Illés, SMK-MKP
34 hlasov
9
József Kopasz, SMK-MKP
32 hlasov
10
László Farkas, SMK-MKP
32 hlasov
11
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
21 hlasov
12
Jana Mondiková, SMER - SD
15 hlasov
13
Jozef Horváth, SMER - SD
13 hlasov
14
Peter Pető, NEKA
8 hlasov
15
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
16
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
17
Juraj Sobek, SMER - SD
6 hlasov
18
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
19
Michaela Kapustníková, NOVA
4 hlasov
20
Štefan Duč, NEKA
4 hlasov
21
Andrej Kocák, MS
3 hlasov
22
Marek Čižmár, NEKA
3 hlasov
23
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasov
24
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
25
Terézia Kačová, NOVA
3 hlasov
26
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
27
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
28
Vladimír Dvorový, SMER - SD
2 hlasov
29
Katarína Mischurová, NEKA
2 hlasov
30
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
31
Edita Anthony, SaS
2 hlasov
32
Matúš Hada, KĽS
2 hlasov
33
Aneta Horváthová, EDS
2 hlasov
34
Vladimír Juroš, MS
2 hlasov
35
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
36
Štefan Tatranský, KSS
2 hlasov
37
Miroslav Tóth, SMER - SD
2 hlasov
38
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasov
39
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
40
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
41
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
42
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
43
Ľubomír Bulla, NEKA
1 hlasov
44
Ladislav Bodnár, NEKA
1 hlasov
45
Tichomír Kačo, NEKA
1 hlasov
46
Ľudovít Tóth, SĽS
1 hlasov
47
František Tomko, NEKA
1 hlasov
48
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
49
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
51
Juraj Selecký, NEKA
1 hlasov
52
Róbert Puci, SMER - SD
1 hlasov
53
Rastislav Petrovič, SMER - SD
1 hlasov
54
Marián Kolesár, NEKA
1 hlasov
55
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
56
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
57
Miloš Kubica, NEKA
1 hlasov
58
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
59
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
60
Ján Tomáš, NEKA
61
Peter Figeľ, DS
62
Robert Engel, NEKA
63
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
64
Ľubomír Princík, NEKA
65
Igor Balog, SRÚS
66
Mikuláš Balog, EDS
67
Juliana Pašková, NEKA

Volebná účasť

29,86
%
2017 1. kolo
23,89
%
2013 2. kolo
22,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,86%
2013 2. kolo 23,89%
2013 1. kolo 22,61%