Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
66,23%
Rudolf Bauer KDS
33,77%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
56,76%
Rudolf Bauer KDS
20,72%
Dominika Palaščáková NOVA
6,31%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,41%
Lukáš Sisák KSS
3,60%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,70%
Jaroslav Džunko NEKA
2,70%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,90%
Jozef Holečko NEKA
0,90%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Jevin, SaS
93 hlasov
2
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
49 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER - SD
45 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER - SD
38 hlasov
5
Valéria Eľková, NEKA
30 hlasov
6
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
7
Ľubica Rošková, SMER - SD
24 hlasov
8
František Farkaš, SMER - SD
24 hlasov
9
Jana Cibereová, SMER - SD
24 hlasov
10
Oliver Petrík, NEKA
22 hlasov
11
Jozef Makohus, SMER - SD
21 hlasov
12
Jaroslav Vaľo, SNS
15 hlasov
13
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
14
Ján Mihalečko, SMER - SD
13 hlasov
15
Slavomír Žužo, MS
12 hlasov
16
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
17
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
18
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
6 hlasov
19
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
20
Vladimíra Fortunová, KSS
5 hlasov
21
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
22
Rastislav Tomaš, KSS
5 hlasov
23
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
24
Dagmara Balogová, KSS
4 hlasov
25
Matúš Nameš, SNS
4 hlasov
26
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
4 hlasov
27
Martin Stripai, SMS
4 hlasov
28
Miroslav Surmánek, NOVA
4 hlasov
29
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
30
Stanislav Gaľa, SNS
3 hlasov
31
Ján Mičuda, NEKA
3 hlasov
32
Pavol Valko, SMS
3 hlasov
33
Imrich Balog, KĽS
3 hlasov
34
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
35
Juraj Brecko, KSS
2 hlasov
36
Milan Potocký, NEKA
2 hlasov
37
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
38
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
39
Ján Bednár, NOVA
1 hlasov
40
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
41
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
42
Jaroslav Ferenc, KĽS
1 hlasov
43
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
44
Martin Magura, SMS
1 hlasov
45
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
46
Rastislav Olexa, NEKA
1 hlasov
47
Tibor Varga, SMK-MKP
48
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
49
Attila Barkó, SMK-MKP
50
Slavomír Kešeľ, SRÚS
51
Jozef Jusko, ÚSVIT
52
Gabriel Timko, SMS
53
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54
Tomáš Bubelíny, NOVA
55
Jaroslava Špaková, DS

Volebná účasť

51,30
%
2017 1. kolo
25,32
%
2013 2. kolo
38,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,30%
2013 2. kolo 25,32%
2013 1. kolo 38,41%