Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
43,55%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
40,32%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
9,68%
Anton Korba NEKA
3,23%
Dorota Bujňáková NP
1,61%
Štefan Straka KSS
1,61%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladislav Bašista, SMER - SD
20 hlasov
2
Jiří Ballarin, NEKA
20 hlasov
3
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
4
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
5
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
6
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
7
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
8
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
9
Miroslav Benko, SMER - SD
10 hlasov
10
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
11
Jozef Kičura, SMER - SD
9 hlasov
12
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
13
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
14
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
15
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
16
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
17
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
18
Emil Chlapeček, SMER - SD
7 hlasov
19
Stanislav Mathia, NOVA
7 hlasov
20
Radoslav Čuha, SMER - SD
7 hlasov
21
Viera Leščáková, NOVA
7 hlasov
22
Miroslav Leško, SMER - SD
7 hlasov
23
Mikuláš Komanický, SMER - SD
6 hlasov
24
Pavel Hagyari, NEKA
5 hlasov
25
Miroslav Lukáč, SMER - SD
5 hlasov
26
Richard Drutarovský, NOVA
5 hlasov
27
Michal Kaliňák, SMER - SD
5 hlasov
28
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
29
Miroslav Sopko, NOVA
4 hlasov
30
Ján Andrejko, NEKA
4 hlasov
31
Zdenko Velecký, NEKA
4 hlasov
32
Peter Klein, NEKA
4 hlasov
33
Štefan Hatok, NEKA
3 hlasov
34
Ľubomír Vaško, NOVA
3 hlasov
35
Branko Benko, SMER - SD
3 hlasov
36
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
3 hlasov
37
Peter Hatalčík, SMER - SD
3 hlasov
38
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
39
Rudolf Voit, NEKA
2 hlasov
40
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
41
Janette Langová, NOVA
2 hlasov
42
Radomír Kreheľ, NEKA
2 hlasov
43
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
2 hlasov
44
Alica Dragulová, NOVA
2 hlasov
45
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
46
Ján Katica, NEKA
2 hlasov
47
František Janus, NEKA
2 hlasov
48
Ladislav Babuščák, NOVA
2 hlasov
49
Vladimír Borecký, NEKA
2 hlasov
50
Jozef Kakaščik, NEKA
2 hlasov
51
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
52
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
53
Jozef Frankovský, NEKA
1 hlasov
54
Stanislav Grega, NEKA
1 hlasov
55
Ondrej Gubač, NEKA
1 hlasov
56
Milan Cimerman, Z-SNP
1 hlasov
57
Radovan Bačík, NEKA
1 hlasov
58
Iveta Baranová, NEKA
1 hlasov
59
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
60
Dušan Brhlík, NEKA
1 hlasov
61
Andrej Buday, SaS
1 hlasov
62
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
63
Peter Bugár, KSS
1 hlasov
64
Paulína Štefaničová, NOVA
1 hlasov
65
Stanislav Šváby, NOVA
1 hlasov
66
Andrej Tudor, KSS
1 hlasov
67
Pavel Mihaľák, NEKA
1 hlasov
68
Matúš Murajda, NEKA
1 hlasov
69
Marián Krakovský, KSS
1 hlasov
70
Mária Klebanová, SNS
1 hlasov
71
Jozef Kipikaša, SNS
1 hlasov
72
Marcel Jenča, SNS
1 hlasov
73
Ľudovít Malaga, NEKA
1 hlasov
74
Daniel Antolík, SNS
75
Ľuba Kráľová, NEKA
76
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
77
Igor Kreta, KSS
78
Radko Lapoš, NEKA
79
Cyril Leško, SNS
80
František Merkovský, 99%, PaS
81
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
82
Lukáš Priščák, SNS
83
Viliam Sedlák, 99%, PaS
84
Patrik Tomič, NEKA
85
Jaroslav Uličný, SNS
86
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
87
Anton Klimko, NOVA
88
Pavol Kleban, SNS
89
Anton Demeter, SNS
90
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
91
František Balog, SRÚS
92
Tibor Bažo, SRÚS
93
Ivan Benko, NEKA
94
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
95
Ján Dobrovič, NEKA
96
Vladimír Feľbaba, NOVA
97
Marek Guman, NEKA
98
Michal Hlivjak, 99%, PaS
99
Milan Hlivjak, 99%, PaS
100
Ján Jacoš, 99%, PaS
101
Jozef Jakubík, 99%, PaS
102
Viera Vasiliaková, KSS

Volebná účasť

25,76
%
2017 1. kolo
14,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,76%
2013 1. kolo 14,82%